2 Kalp (2 Hearts)
2 Kalp (2 Hearts)
Lance Hool
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 1 Yorum 621 Görüntülenme

2 Kalp (2 Hearts)

Gerçek bir hayat hikâyesinden esinlenerek beyaz perdede hayat bulan filmde iki çiftin birbirleri ile alakasız hayatlar yaşamalarına rağmen bir noktada bu dört hayatın nasıl birleştiği ve bu birleşmenin beraberinde getirdiği mucizeler anlatılmaktadır. Grace ve Jorge, Leslie ve Chris çiftlerinin birbirleri ile tanışmaları dahi farklıdır. Her bir çiftin zaman ve mekân örgüsü de farklıdır. Hiçbir o

Reklamı Geç
20
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Gerçek bir hayat hikâyesinden esinlenerek beyaz perdede hayat bulan filmde iki çiftin birbirleri ile alakasız hayatlar yaşamalarına rağmen bir noktada bu dört hayatın nasıl birleştiği ve bu birleşmenin beraberinde getirdiği mucizeler anlatılmaktadır. Grace ve Jorge, Leslie ve Chris çiftlerinin birbirleri ile tanışmaları dahi farklıdır. Her bir çiftin zaman ve mekân örgüsü de farklıdır. Hiçbir ortak özellikleri de yoktur. Bir çiftin hayatı üniversite de bir sınıfta, diğer çiftin ise bir uçakta birleşmektedir. Ancak bir zaman sonra Grace ve Jorge, Leslie ve Chris çiftinin hayatı bir acil serviste sonsuza dek birleşecektir. 


  Türkçe dublajıyla ve 4k film özelliğinde sizlerle olacak 2 Hearts filminde, birbirlerini yakından uzaktan tanımayan iki çiftin kader sayesinde birbirlerini bir insan için en zor an da tanımalarını ve birbirlerine sadece iyi yüreklere sahip oldukları için yardım etmeleri işlenmektedir. Grace ve Jorge, Leslie ve Chris birbirlerini ilk gördükleri an da birbirlerine aşık olurlar ve bir daha asla da ayrılmazlar. Mutlu birer hayat süren bu çiftler kendilerini cennette zannetmekte ve yaşadıkları aşkın asla bitmemesi için dua etmektedirler. Ama kader bu çiftler için çoktan ağlarını örmüştür ve onları çok zorlu bir dönem beklemektedir. 


  Bu zorlu dönem ise Jorge ve Chris’in hemen hemen aynı zamanlarda ancak ayrı bölgelerde ansızın yere çakılmaları ile başlar. Jorge bir yattadır ve sıcak yaz gününün tadını sevdikleri ile çıkarmaktadır. Chris ise dostları ile basket oynamaktadır. İkisi de sağlıklı birer adam olan Jorge ve Chris ansızın yere çakılırlar ve acil serviste hemen hemen aynı an da kontrole alınırlar ve bunun sonucunda da ikisine de kalp yetmezliği teşhisi konur. Grace ve Jorge, Leslie ve Chris çiftinin birlikte başlayacakları uzun dostluk, sevgi ve hüzün dolu yolculukları da işte bu şekilde başlamış olur. Artık bu çiftler hayatları boyunca birbirlerine destek olacak ve hem acı hem de tatlı zamanları birlikte yaşayacaklardır. 

  Diğer Adları:

  2 Hearts

  Yayın Tarihi:

  16 Ekim 2020

  Senaryo:

  Robin U. Russin, Veronica Hool, Eric Gregory

  Yorumlar (1)