7 Dilek (Wish Upon)
7 Dilek (Wish Upon)
John R. Leonetti
2017
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 5,981 Görüntülenme

7 Dilek (Wish Upon)

John R. Leonetti’nin yönetmenliğini üstlendiği ve Barbara Marshall’ın senaryosunu kaleme aldığı Wish Upon isimli gerilim ve korku yüklü 4k formatlı filmde Ki Hong Lee, Joey King ve Ryan Phillippe filmin başrol oyuncu kadrosundaki isimlerdir. Korku ve gerilim sahneler ile koltuklarınıza sizi kilitleyecek bu gizemli filmde Clare adındaki genç bir lise öğrencisinin düşüncesizce ve
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  John R. Leonetti’nin yönetmenliğini üstlendiği ve Barbara Marshall’ın senaryosunu kaleme aldığı Wish Upon isimli gerilim ve korku yüklü 4k formatlı filmde Ki Hong Lee, Joey King ve Ryan Phillippe filmin başrol oyuncu kadrosundaki isimlerdir. Korku ve gerilim sahneler ile koltuklarınıza sizi kilitleyecek bu gizemli filmde Clare adındaki genç bir lise öğrencisinin düşüncesizce verdiği kararların sonuçlarına katlanmasına tanıklık edeceksiniz. Clare zorlu bir lise hayatından geçmektedir ve bu durumu ile baş etmeyi henüz öğrenememiştir. Oysaki basit birkaç hamlesi ile okuldaki kartları kendi lehine çevirebilecek olan Clare bunun yerine karanlık güçlerden yardım almayı seçmiştir. 


  Clare ve sürekli takıldığı dostu mahallerindeki büyük ve gizemli evin artık boş olduğunu ve bu evden geriye birkaç parça da olsa değerli bir şeyler bulabileceklerini fark ettiklerinde soluğu evin çöpünde alırlar. Çöpü karıştırırken Clare antik ve çok değerli gibi görünen bir müzik kutusuna rastladığında bu eşya neden atıldı diye sorgulamaz ve hemen eve götürür. Clare evde detaylıca incelediği bu eşyanın güzel ve antik bir müzik kutusunun dışında 7 adet dileği yerine getiren doğaüstü bir obje olduğunu da anlar. 


  Clare kutunun gerçek olup olmadığını anlamak için ona sürekli zorbalık yapan Darcie adındaki lise arkadaşının ölmesini dilediğinde ve bu dileği gerçek olduğunda Clare hemen durmak yerine dileklerini dilmeye devam eder. Sonunda zengin olan, sevdiği çocuğa kavuşan ve düşmanlarından da kurtulan Clare sonunda istediği hayatı yaşamaya da başlar. Ama Clare için her şey bu şekilde devam etmez çünkü her şey karşılıklıdır kuralı her yerde özellikle de karanlık âlemlerde de geçmektedir ve şimdi de sıra Clare’in dileklerine karşılık olarak ödemesi gereken bedele gelmiştir! Clare dileklerinin karşılığında dilek kutusuna ne gibi bir ceza ödemesi yapacaktır? Bu dilek kutusunun sırrı tam olarak nedir? 

  Diğer Adları:

  Wish Upon

  Yayın Tarihi:

  14 Temmuz 2017

  Senaryo:

  Barbara Marshall

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?