Açık Çek – Hall Pass
Açık Çek – Hall Pass
Bobby Farrelly, Peter Farrelly
2011
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 176 Görüntülenme

Açık Çek – Hall Pass

Rick ve Fred adlı iki çok yakın arkadaşın eşleri Maggie ve Grace de birbirleri ile çok yakın arkadaştır. İki arkadaş da hem özel hem de günlük yaşamlarından memnun değillerdir ve eski hızlı bekar günlerini özlemle yanıp hatırlamaktadırlar. Bu durumu fark eden eşleri Maggie ve Grace onlara “Açık Çek” adı altında evlilikten uzak bir hafta verip, istedikleri kadınla ilişkiye girme hakkı vermek isterl
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Rick ve Fred adlı iki çok yakın arkadaşın eşleri Maggie ve Grace de birbirleri ile çok yakın arkadaştır. İki arkadaş da hem özel hem de günlük yaşamlarından memnun değillerdir ve eski hızlı bekar günlerini özlemle yanıp hatırlamaktadırlar. Bu durumu fark eden eşleri Maggie ve Grace onlara “Açık Çek” adı altında evlilikten uzak bir hafta verip, istedikleri kadınla ilişkiye girme hakkı vermek isterler. Başta tereddüt etseler de bu teklifi kaçırmak istemeyen Rick ve Fred bunu kabul ederler. Arkadaşları Gary, Flats ve Hoghead’i de alıp bu teklifi değerlendirip hayatlarını kendi çaplarında renklendirmeye çalışırlar. Eşleri Maggie ve Grace, Maggie’nin ailesinin Cape Cod’daki evlerinde geçirecekleri bu hafta sırasında erkeklerin böyle bir hakları varsa kendilerinin de olmasını düşünürler ve Grace bir sporcu olan Gerry ile flörtleşmeye başlar.

  Eşlerinden ve çocuklarından uzak bir hafta geçirecek olan Fred ve Rick hemen ilk günden barda çok yorulup geceyi otelde geçirmeye karar verirler. Birkaç gün etrafta sarhoş olup uyuşturucu alan erkekler için bu bir hafta pek hayal ettikleri gibi gitmemektedir. Aynı şey kadınlar için de geçerlidir çünkü kimse aslında eşlerini aldatmak istememektedir.

  36 milyon dolar bütçesi bulunan komedi filminin yönetmenleri “Ah Mary Vah Mary” ve “Salak İle Avanak” filmlerinin yönetmenleri Bobby Farrelly ve Peter Farrelly’dir. Pete Jones’un yazdığı hikayeyi senaryo olarak ekrana uyarlayan isimler ise; Peter Farrelly, Kevin Barnett ve Bobby Farrelly’dir. Filmin başrollerinde de; Jason Sudeikis, Nicky Whelan, Owey Wilson, Christina Applegate, Jenna Fischer ve Richard Jenkins bulunuyor.

  Warner Bros Pictures’in yapımcılığını yaptığı film 2011’de ABD’de vizyona girdi ve dünya çapında 83 milyon dolarlık bir hasılat yaptı.

  Diğer Adları:

  Hall Pass

  Yayın Tarihi:

  25 Şubat 2011

  Senaryo:

  Pete Jones, Peter Farrelly, Kevin Barnett

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?