Adi Kirli Suçlular (Lowdown Dirty Criminals)
Adi Kirli Suçlular (Lowdown Dirty Criminals)
Paul Murphy
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.2 IMDB Puanı 168 Görüntülenme

Adi Kirli Suçlular (Lowdown Dirty Criminals)

Freedy doğru düzgün bir işe sahip değildir ve zar zor bulduğu pizza dağıtıcılığı işinden de yaptığı saçma sapan bir hata yüzünden kovulur. Freedy’nin artık canına tak eden kendisini çileden çıkarmaktadır. Zaten sevmediği bir işi bir süre yapan ve sonunda da aptalca bir sebepten kovulan Freedy artık namuslu yoldan para kazanmaya tövbe eder. Freedy’nin babası bir taksi şoförüdür ve hep fakir bir
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Freedy doğru düzgün bir işe sahip değildir ve zar zor bulduğu pizza dağıtıcılığı işinden de yaptığı saçma sapan bir hata yüzünden kovulur. Freedy’nin artık canına tak eden kendisini çileden çıkarmaktadır. Zaten sevmediği bir işi bir süre yapan ve sonunda da aptalca bir sebepten kovulan Freedy artık namuslu yoldan para kazanmaya tövbe eder. Freedy’nin babası bir taksi şoförüdür ve hep fakir bir hayat içinde yaşamıştır ve bu da Freedy için en korkunç örnektir. Yani namuslu hayat demek Freedy için fakir bir hayat demektir.


  4k format ve dublajıyla izleyeceğiniz Lowdown Dirty Criminals filminde, Freedy’nin yakın dostu olan Marv’da aynı durumdan şikâyetçidir ve o da fakirlikten bıkmıştır. Böylece iki kafadar bir olurlar ve Stiggs adı verilen belalı bir kişinin pis işlerini yapmaya başlarlar. Stiggs başta ayak işleri ile iki kafadarı işe hazırlamaya çalışmaktadır ve bu yüzden de onlara hep basit işler verir. Verdiği yeni basit iş ise yaklaşan doğum günü partisi için kendisine güzel bir pasta almalarıdır. Fakat bu basit işi kendileri için bir hakaret sayan iki kafadar hazır pasta almaya giderken yol üstünde gördükleri bir atm kabinini de soymak isterler. Bu iş ne kadar zor olacak ki diye düşünen ikili hem patronlarının arabasına hem de doğum günü pastasına zarar verdiklerinde bu işin o denli kolay olmadığını da anlarlar.


  Öfkeden deliren patronları hemen kendisine olan borçlarını ödemelerini ister ancak beş parasız olan kafadar bunu yapamaz. Daha sonra kendini toparlayan Stiggs onlara başka bir ödeme yolu sunar. Bu ödeme yolu ise Donny Kong ismindeki bir adamı ortadan kaldırmalarıdır. İkili bu teklifi kabul ederler ancak daha en başında bunu da yüzlerine gözlerine bulaştırırlar. Ancak bu defa Freedy ile Marv gerçek belayı bulmak üzerelerdir çünkü bu olayı öğrenen ve Döşemeci lakabıyla tanınan belalı bir mafya lideri onları mimler. Bu olayı öğrenen Stiggs çileden çıkmıştır. Onlara artık şans vermeyeceğini söyler ve eğer bu belayı onlar için temizlemesini istiyorlarsa verilen her görevi yerine getirmelerini aksi halde onların işini bizzat kendisinin bitireceğini söyler!

  Diğer Adları:

  Lowdown Dirty Criminals

  Yayın Tarihi:

  31 Ekim 2020

  Senaryo:

  David Brechin-Smith

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?