Anastasia: Evvel Zaman İçinde (Anastasia: Once Upon a Time)
Anastasia: Evvel Zaman İçinde (Anastasia: Once Upon a Time)
Blake Harris
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2.9 IMDB Puanı 181 Görüntülenme

Anastasia: Evvel Zaman İçinde (Anastasia: Once Upon a Time)

Rusya, Çarlık dönemi, güzel prenses Anastasia ve muhteşem bir davet. Babası Rus Çarı olan Anastasia devlet büyüklerinin toplandığı davette, Lenin ve taraftarlarının sarayı basması sonucunda canını kurtarmak için 1988 yılının Amerika’sına gitmek zorunda kalan bir prensestir. Bu muhteşem film ise güzel prenses Anastasia’nın hem gelecekteki Amerika ziyaretinde başına gelenleri hem de sonrasında ya

Reklamı Geç
20
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Rusya, Çarlık dönemi, güzel prenses Anastasia ve muhteşem bir davet. Babası Rus Çarı olan Anastasia devlet büyüklerinin toplandığı davette, Lenin ve taraftarlarının sarayı basması sonucunda canını kurtarmak için 1988 yılının Amerika’sına gitmek zorunda kalan bir prensestir. Bu muhteşem film ise güzel prenses Anastasia’nın hem gelecekteki Amerika ziyaretinde başına gelenleri hem de sonrasında yaşayacağı olaylara odaklanmaktadır. 


  1917 yılında Rus Çarının kızı olan Anastasia, her küçük kızın hayallerini süsleyen bir hayata sahiptir çünkü Anastasia gerçekten bir prensestir. Fakat Anastasia’nın babası yani Çar bu sırada Lenin ile uğraşmaktadır. Ama bu sırada da Çar dünyanın tüm devlet adamlarının bir araya geleceği bir davet düzenler çünkü onlarla bu durumu görüşüp konuşmak ister. Bu sırada Lenin taraftarı askerler sarayı basarlar ve Çar ile ailesini ele geçirmek isterler. Tam da davette bulunan Hint temsilcisi Anastasia’yı kurtarmak ister. Hint temsilcisi çok özel bir büyü gücüne sahip olan bir tılsım sayesinde zamanda bir kapı açar ve küçük Anastasia’yı bu kapıdan hayatını kurtarması için yollar.


  Dublajı ve 4k formatıyla izleyebileceğiniz Anastasia: Evvel Zaman İçinde filminde, Anastasia açılan kapıdan geçmiş ve 1988 yılının Amerika’sına gelmiştir. Anastasia başta çok korkar, her şey farklıdır, insanlar farklıdır ve burası kendi ülkesi bile değildir. Ama Anastasia mecburen etrafı dolaşmaya başlar ve kendi yaşıtında bir kız ile tanışır. Megan isimli bu kız Anastasia’yı çok sever ve onunla hemen dost olur. Artık Megan ve Anastasia bir ikili olmuşlardır ve Anastasia bu yeni ülkeyi ve bu yeni zamanı tanımak istemektedir. Megan ise onu bu isteklerinde yardım etmek için dünden hazırdır. Ama zaman hızla akıp gitmiştir ve Anastasia ailesine ne olduğunu merak etmeye başlamıştır. Acaba babası ve ailesi Lenin ve adamlarından kurtulabilmişler midir? Anastasia bir daha kendi ülkesine ve zamanına gidebilecek midir?

  Diğer Adları:

  Anastasia

  Yayın Tarihi:

  07 Nisan 2020

  Senaryo:

  Blake Harris

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?