Annemsiz 10 Gün(10 Days with Dad)
Annemsiz 10 Gün(10 Days with Dad)
Ludovic Bernard
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 314 Görüntülenme

Annemsiz 10 Gün(10 Days with Dad)

Antoine bir gün bile çocukları ile uğraşmak zorunda kalmamış, başarılı ve kendinden emin bir şirket yöneticisidir. Karısı Isabelle’ye çocukları en başından bu yana bırakan Antoine için hayat işi demektir. Fakat Isabelle artık tahammül sınırlarındadır çünkü evde biri ergen diğeri çocukluk aşamasında dört çocuklarına tek başına bakmaktadır. Chole, Maxime, Joseph ve Arthur isimlerindeki çocukları

Reklamı Geç
20
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Antoine bir gün bile çocukları ile uğraşmak zorunda kalmamış, başarılı ve kendinden emin bir şirket yöneticisidir. Karısı Isabelle’ye çocukları en başından bu yana bırakan Antoine için hayat işi demektir. Fakat Isabelle artık tahammül sınırlarındadır çünkü evde biri ergen diğeri çocukluk aşamasında dört çocuklarına tek başına bakmaktadır. Chole, Maxime, Joseph ve Arthur isimlerindeki çocukları ile tepeden tırnağa sadece Isabelle ilgilenmektedir ve Isabelle sadece kocasının biraz da olsa kendisine hak vermesini istemektedir. 


  Antoine ise Isabelle’ye hak vermek bir yana neden yakındığını bile anlamamıştır. Ancak son defasında artık Isabelle’nin canına tak eder ve Chole, Maxime, Joseph ve Arthur’u kocasının bakımına bırakıp bir tatile gitmek istediğini söyler. Antoine ise buna kızmak yerine karısı tatil yaparken kendisinin de evde tatil yapacağını düşünür ve karısını bu konuda destekler. Isabelle ise kocasına gitmeden Chole, Maxime, Joseph ve Arthur’un günlük programını anlatır ancak Antoine onu tam olarak dinlememektedir. Fakat bu Antoine için çok büyük bir hata olarak geri dönecektir çünkü çocuklar bu programa uyulduğunda günü sorunsuz ve problemsiz bitirmekteler ve uyulmadığı takdirde de tam bir kaosa neden olmaktadırlar. 


  Annemsiz 10 Gün ismiyle 4k formatında bulacağınız filmde yönetmenlik koltuğundaki isim Ludovic Bernard’dır. Mariano Vera ve Ariel Winograd isimleri ise Juan Vera’nın hikâyesini senaryoya uyarlayan ekiptir. 10 jours sans maman orijinal isimli filmde Alice David, Franck Dubosc ve Aure Atika filmdeki başrol kadrosunu oluşturan simalardır. Chole, Maxime, Joseph ve Arthur anneleri olmadan bunca zamanı nasıl geçireceklerdir? Antoine çocukların programlarına uymadıkları takdirde sorunlar oluşacağını nasıl keşfedecektir? Isabelle tatildeyken çocuklarını nasıl takip edecektir? Isabelle tatilden döndüğünde evde ve çocuklarında neler değişmiş olacaktır? Her şeyden önemlisi sonunda Antoine karısının bunca yıldır neler yaşadığını anlayabilecek ve karısına hak verip onu taktir edecek midir?

  Diğer Adları:

  10 Days with Dad

  Yayın Tarihi:

  19 Şubat 2020

  Senaryo:

  Ariel Winograd, Mariano Vera, Juan Vera

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?