Aradaki Mesafe (The Space Between)
Aradaki Mesafe (The Space Between)
Rachel Winter
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 172 Görüntülenme

Aradaki Mesafe (The Space Between)

The Space Between filmi 2021 yapımı bir dram filmidir. 95 dakikalık yapımın IMDB puanı ise 5.2’dir. Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim Dallas Buyers Club filminin yapımcısı Rachel Rothman’dır. Senaryodaki isim ise Black Cadillac filminin senaristi Will Aldis isimli senarist bulunmaktadır. Oyuncu kadrosunda başı çeken isimler ise Golden Globe ödüllü Kelsey Grammer, Jackson W
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  The Space Between filmi 2021 yapımı bir dram filmidir. 95 dakikalık yapımın IMDB puanı ise 5.2’dir. Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim Dallas Buyers Club filminin yapımcısı Rachel Rothman’dır. Senaryodaki isim ise Black Cadillac filminin senaristi Will Aldis isimli senarist bulunmaktadır. Oyuncu kadrosunda başı çeken isimler ise Golden Globe ödüllü Kelsey Grammer, Jackson White, Jimmy Valdez, Paris Jackson, Gabriel Hammett gibi isimler ve daha fazlasıdır. 


  1990’ların, Los Angeles’ında bir müzisyen... Micky Adams oldukça ilginç bir kişiliği olan ve bir o kadar da enteresan bir rock müzisyenidir. Micky’nin yıllardır birlikte iş yaptığı ve anlaşmalı olduğu plak şirketi ise bu durumdan oldukça rahatsızdır. Artık tuhaf müziklerini ve garip kişiliğini istemiyorlardır. Micky plak şirketine istedikleri asıl müziği vermiyordur. Bu yüzden şirketteki yetkililer kendi aralarında Micky ile yollarını ayırmaya karar vermişlerdir. Peki bu durumu Micky’ye nasıl anlatacaklar. Bu görevi yapması için şirket çalışanı Charlie’yi seçerler. Charlie plak şirketinde kimsenin gelip geçmediği kuytu ve ıssız bir yerde çalışıyordur ve tek isteği bir an önce buradan kurtulup daha iyi daha yüksek bir mevkide çalışmaktır. Bu yüzden görevi kabul eder. Charlie’nin, Micky’nin evine gidip şirketle imzaladığı sözleşmeyi karşılıklı olarak feshetmesini sağlaması gerekiyordur. Bu Charlie’ye oldukça kolay bir görev olarak gelmiştir. 


  Peki çok kolay olarak gördüğü bu görev Charlie için kolay bir şekilde sonuçlanacak mıdır? Charlie, Micky’nin tuhaf evine ulaşır ve Micky ile görüşür. Charlie’nin tek yapması gereken sözleşmeyi Micky’e imzalatmasıdır. Tek bir imza sonrasında Charlie hayallerine kavuşacaktır. Ama henüz Micky’nin gerçekten tuhaf bir adam olduğunu bilmiyordur. Bir türlü sözleşmeyi imzalatamayan Charlie durumu müdürüne de açıklayamıyordur. Charlie kolay kolay pes etmez ve denemeye devam eder. Peki bu süreçte Charlie’yi neler bekliyor? Sözleşmeyi imzalatıp nefret ettiği işinden terfi alabilecek mi? Charlie ve Micky ikilisi nasıl bir dostluğa doğru ilerliyorlar? Sitemizde dublajlı ve 4k formatta erişebileceğiniz film sizleri bekliyor. Şimdiden iyi seyirler.


   

  Diğer Adları:

  The Space Between

  Yayın Tarihi:

  15 Haziran 2021

  Senaryo:

  William Porter

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?