Asla Pes Etme: İsyan (Never Back Down: Revolt)
Asla Pes Etme: İsyan (Never Back Down: Revolt)
Kellie Madison
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.9 IMDB Puanı 708 Görüntülenme

Asla Pes Etme: İsyan (Never Back Down: Revolt)

4k film formatıyla sizlere sunduğumuz aksiyon dolu sahneleriyle de ekranlarınızı dolduracak olan Never Back Down: Revolt isimli filmde Kellie Madison’u yönetmen koltuğunda, Audrey Arkins’i ise senarist koltuğunda görmekteyiz. Aksiyonun yanı sıra dram ve spor öğelerini de içeren filmde Nitu Chandra, Cameron Jack ve James Faulkner isimlerini de başrol oyuncu kadrosunda görmekteyi

Reklamı Geç
20
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  4k film formatıyla sizlere sunduğumuz aksiyon dolu sahneleriyle de ekranlarınızı dolduracak olan Never Back Down: Revolt isimli filmde Kellie Madison’u yönetmen koltuğunda, Audrey Arkins’i ise senarist koltuğunda görmekteyiz. Aksiyonun yanı sıra dram ve spor öğelerini de içeren filmde Nitu Chandra, Cameron Jack ve James Faulkner isimlerini de başrol oyuncu kadrosunda görmekteyiz.


  Jaya ve Davy dövüş sanatlarında belki de en sert olanı seçmişlerdir. Birçok kafes dövüşü gerektiren kariyerlerinde ilerlemeye devam eden ve beladan uzak durmak için uğraşan Jaya ve Davy sonunda bazı kişilerin ilgisini çekerler. Ancak bu karanlık kişiler Davy’den çok Jaya ile ilgilenirler ve onun kendi düzenledikleri yasadışı ve kural tanımayan dövüş maçlarında dövüşmesini isterler. Böyle bir teklifi asla kabul etmeyen Jaya ise eninde sonunda kendisini örgütün elinde bulur. Uyandığında kendisi gibi dövüşçü kadınlarla dolu ve hücrelerden oluşan bir odada olduğunu anlayan Jaya bir gün daha hayatta kalabilmek için çıkacağı maçların hepsinden sağ kurtulması gerektiğini de çok geç olmadan anlar. Fakat sadece dövüşmek değil aynı zamanda da kaçmanın şart olduğunu anlayan Jaya kendisini alt etmesi gereken güçlü adamlar ve sert dövüşçü kadınlarla dolu bir aksiyonun içinde bulur.

  Diğer Adları:

  Never Back Down: Revolt

  Yayın Tarihi:

  16 Kasım 2021

  Senaryo:

  Audrey Arkins

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?