Astronot (Astronaut)
Astronot (Astronaut)
Shelagh McLeod
2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 142 Görüntülenme

Astronot (Astronaut)

Sitemiz üzerinden Türkçe dublaj ve 4k film formatında sunulan Astronot isimli filmde yaşlı Angus’un çılgınca bir girişiminin sonuçlarını ve yaşıtlarının da onu hayranlıkla seyretmesine tanık olacaksınız. Marcus Brown uzayda tatil konseptini yakında dünyaya tanıtacak olan bir milyarderdir ve bu konseptin reklamını yapmak için de oldukça parlak bir fikri vardır. Marc
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Sitemiz üzerinden Türkçe dublaj ve 4k film formatında sunulan Astronot isimli filmde yaşlı Angus’un çılgınca bir girişiminin sonuçlarını ve yaşıtlarının da onu hayranlıkla seyretmesine tanık olacaksınız. 


  Marcus Brown uzayda tatil konseptini yakında dünyaya tanıtacak olan bir milyarderdir ve bu konseptin reklamını yapmak için de oldukça parlak bir fikri vardır. Marcus bu yeni konsepti tanıtmanın en iyi yolunun sıradan insanları tatile göndermek olduğuna karar verir ve tam iki hafta boyunca şanslı üç kişiye uzay tatili hediye edeceğini söyler. Belirli bir yaş sınırı koyan Marcus herkesin bu çekilişe katılabileceğini televizyonda söylediğinde Angus’da onu izlemektedir. Marcus’un bu reklamını duyan ve çocukluğundan bu yana tek hayali uzaya gitmek olan Angus telefona sarılır ve kendini birazcık daha genç gösterip çekilişe katılır. Böyle bir delilik yaptığını duyan ailesi ve yaşıtları Angus’un kazanma şansının sıfır olduğunu ve bir mucize eseri kazansa bile Angus’un asla yaşından dolayı kabul edilmeyeceğini söylerler. Fakat her şeye rağmen Angus şansını denemiştir.


  Angus televizyonda çekiliş sonuçlarını izlerken kendi adını duyduğunda nerdeyse duyduklarına inanamaz ama gerçektir ve onun adı söylenmiştir ve Angus uzaya gidecek üç kişiden birisidir. Angus’un ailesi de bunu duyduklarında şok geçirirler ve buna inanamazlar. Herkes Angus’a bunu yapmaması gerektiğini, artık çok yaşlı olduğunu ve bunun bir delilik olduğunu söyler ancak Angus çoktan uzay yolculuğu için hazırlanmıştır bile. Angus’un ailesi Angus görüşme ve testler için yola çıktığında onun yaşından dolayı geri döneceğini ve onu kabul etmeyeceklerini düşünürler ve içlerine bir ferahlama gelir. Öte yandan uzaya gitmenin çocukluğundan bu yana hayali olduğunu bilenler hem sevinmekte hem de üzülmektelerdir. Angus testlere girdiğinde zorlu uzay testlerini geçebilecek midir? Angus’un yaşını Marcus sorun edecek midir? Testleri geçse bile ve Marcus’u ikna etse bile Angus’un yaşlı kalbi bu uzay yolculuğuna dayanabilecek midir?


   

  Diğer Adları:

  Astronaut

  Yayın Tarihi:

  27 Nisan 2020

  Senaryo:

  Shelagh McLeod, Carolyn Saunders, Maureen Dorey

  Ödüller:

  1 ödül & 8 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?