Avatar 2 (Suyun Yolu)
Avatar 2 (Suyun Yolu)
James Cameron
2022
6.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.8 /10 (12)
7.7 IMDB Puanı 94,928 Görüntülenme

Avatar 2 (Suyun Yolu)

Avatar filminin devamı olan ve 4k formatta yayınlanacak olan Avatar 2 bölümü Jake ile Meytiri’nin birlikte yaşayacakları maceraları anlatacak. Jake ile Meytiri mecburen evlerini terk etmek zorunda kaldıkları zaman her ikisi de Pandora’yı geride bırakmaları gerektiğini bilmektedir. Pandora’nın çok ötesindeki diyarlara el ele yola çıkan Jake ile Meytiri yeni ve tehlikelerle dolu bölgeler keşfetmeye

Reklamı Geç
20
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Avatar filminin devamı olan ve 4k formatta yayınlanacak olan Avatar 2 bölümü Jake ile Meytiri’nin birlikte yaşayacakları maceraları anlatacak. Jake ile Meytiri mecburen evlerini terk etmek zorunda kaldıkları zaman her ikisi de Pandora’yı geride bırakmaları gerektiğini bilmektedir. Pandora’nın çok ötesindeki diyarlara el ele yola çıkan Jake ile Meytiri yeni ve tehlikelerle dolu bölgeler keşfetmeye başlarlar. Jake ile Meytiri’yi bu keşifler su üstünde değil bu sefer suyun altında yaşayacakları büyük bir maceraya götürecektir.


  James Cameron’un tek başına yönetmen koltuğunda bulunduğu ve yediden yetmişe her kesin beklediği bu filmde James Cameron yönetmenlik dışında Josh Friedman’a senaryoda da yardım etmektedir. Macera, aksiyon ve bilim kurgu kategorilerinde yer alan bu muazzam filmde Zoe Saldana, Kate Winslet ve Sigourney Weaver isimleri filmin başrol oyuncu kadrosunu oluşturan simalardır.

  Diğer Adları:

  Avatar: The Way of Water

  Yayın Tarihi:

  16 Aralık 2022

  Senaryo:

  James Cameron, Rick Jaffa, Amanda Silver

  Ödüller:

  1 Oscar Kazandı. 62 dül & 129 adaylık. total

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?