Avınla Kaç (Run with the Hunted)
Avınla Kaç (Run with the Hunted)
John Swab
2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.1 IMDB Puanı 219 Görüntülenme

Avınla Kaç (Run with the Hunted)

Kayıp Gençlik ismindeki dublajlı ve elbette 4k formatlı yapım Oscar adındaki küçücük bir çocuğun, kız arkadaşının yaşadıklarını öğrendikten sonra aldığı bir kararı uygulaması ve bu kararın ardına hayatının nasıl değiştiğini anlatan dram ve gerilim dolu bir filmdir. Filmde Oscar adındaki küçücük bir çocuk ansızın suç dünyasına ilk cinayeti ile giriş yapacak ve ondan sonra da suç
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Kayıp Gençlik ismindeki dublajlı ve elbette 4k formatlı yapım Oscar adındaki küçücük bir çocuğun, kız arkadaşının yaşadıklarını öğrendikten sonra aldığı bir kararı uygulaması ve bu kararın ardına hayatının nasıl değiştiğini anlatan dram ve gerilim dolu bir filmdir. Filmde Oscar adındaki küçücük bir çocuk ansızın suç dünyasına ilk cinayeti ile giriş yapacak ve ondan sonra da suç ile olan bağı bir daha asla kopmayacaktır. Yaşı ilerledikçe suç işlemekte ustalaşmaya başlayan Oscar hayatının bu şekilde devam edeceğini düşündüğünde, beklenmedik bir adamın ziyareti ile sarsılacak ve geçmişi bir kez daha onu zorlu kararlar vermeye sürükleyecektir.


  13 yaşındaki Oscar normal bir hayat sürmektedir. Aile içi belirli sorunlar yaşasa da yaşadığı sorunlar en sevdiği arkadaşı Loux kadar kötü değildir. Loux’un annesi öldükten sonra Loux korkunç bir tacize maruz kalmıştır ve bu durum da halen sürmektedir. Bu tacizi yapan kişi ise babasıdır. Bunu öğrenen Oscar dostunun bu korkunç duruma daha fazla dayanmasına izin vermez ve gidip Loux’un babasını öldürür. Ama Oscar için asıl hayat bu olaydan sonra başlayacaktır. 


  Oscar artık bir katildir ve evine dönmek yerine sokaklarda yaşamayı tercih eder. Oscar artık bir sokak çocuğudur ancak kendisine çalarak geçinen bir çocuk çetesinde yer bulmuştur. Burası artık Oscar’ın yeni evidir ve onlar gibi yaşamayı da öğrenecektir. 


  Aradan geçen yılların ardına Oscar’da bir yetişkin olmuştur ve artık neredeyse bu çetenin lideri konumundadır. Çalarak ve cepçilik yaparak yollarına devam eden bu sıkı dostlar bir şekilde yaşamaya çalışmakta ve ayakta durmak için uğraşmaktalardır. Oscar artık bir zamanlar kendisi gibi ya da dostu Loux gibi küçük çocukları korumakta ve onları yaşadıkları korkunç durumlardan kurtarmaktadır. Ama bu sırada da hiç beklenmedik bir an da Oscar’��n hayatın onu tanıdığını söyleyen bir adam girer ancak Oscar onu tanımamakta ya da hatırlamamaktadır. 

  Diğer Adları:

  Run with the Hunted

  Yayın Tarihi:

  26 Haziran 2020

  Senaryo:

  John Swab

  Ödüller:

  1 ödül & 4 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?