BAC Nord
BAC Nord
Cédric Jimenez
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 44 Görüntülenme

BAC Nord

Suçla mücadele de sadece bunun için kurulan bir ekibin hızlı bir şekilde yoldan çıkmaları ve bu hatalarının sonuçlarını anlatan Türkçe dublajlı BAC Nord filmi, polis gücünün nasıl suçlular gibi davrandığını ve onlardan bir farkları yokmuş gibi nasıl yasayı korumak için suç işlediklerini anlatan 4k film formatlı gerilim dolu bir yapımdır.Yıl 2012’yi gösterdiğinde Ma

Reklamı Geç
20
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Suçla mücadele de sadece bunun için kurulan bir ekibin hızlı bir şekilde yoldan çıkmaları ve bu hatalarının sonuçlarını anlatan Türkçe dublajlı BAC Nord filmi, polis gücünün nasıl suçlular gibi davrandığını ve onlardan bir farkları yokmuş gibi nasıl yasayı korumak için suç işlediklerini anlatan 4k film formatlı gerilim dolu bir yapımdır.


  Yıl 2012’yi gösterdiğinde Marsilya bölgesi tarihinin en yüksek suç oranına sahip olmuştu. Artık bu bölgede kimse güvende değildi ve bu durum özellikle de siyasi çevreden çok tepki almaya başlamıştı. Bunun üzerine toplanan üst düzey yasa koruyucular, bu duruma karşı gelmek ve suç oranını hemen aşağıya çekmek için çok özel bir tim kurmaya karar verirler. Bu tim sadece ve sadece Marsilya bölgesinde göreve çıkacaktır ve gördükleri her olaya da müdahale edecek ve gerekenleri yapacaklardır. Bu tim sayesinde suç oranını kısa sürede düşüreceklerine inanan üst düzey görevliler yakında ne kadar yanlış bir karar verdiklerini anlayacaklardır.


  BAC Nord timi Marsilya bölgesine fırtına gibi girerler ve gördükleri her olayı kontrol altına almaya başlarlar. Ancak bu durum asla bitmek bilmez. Ekip bir suçu bastırsa bir diğeri patlak verir ve bu böyle uzun süre devam eder. BAC Nord ekibi bir suçluyu adalete teslim ettiklerinde bir diğer yerden on suçlu giden bir suçlunun yerini almaktadır. Hatta adalete teslim ettikleri suçluların çoğu birkaç gün sonra sokaklara sanki hiçbir şey yokmuş gibi geri dönmektedir. Bu durumdan sıkınla ve sokakların bu şekilde temizlenmeyeceğini anlayan BAC Nord timi artık oyuna kendi kurallarını dâhil etmeye karar verirler. 


  BAC Nord eğer sokaklar temizlenecekse bunun yasa ile değil yine suçla olacağını düşünürler ve suçlularla anlayacakları dilden konuşmaya başlarlar. Artık BAC Nord adi suçluları kanuna teslim etmek yerine onları tutukluyor, yargılıyor ve infaz ediyorlardır. Fakat bu duruma alışan ve yaptıklarını yeterince iyi saklayamayan tim bir noktada kendileri de adaletin pençesine düşeceklerdir.

  Diğer Adları:

  The Stronghold

  Yayın Tarihi:

  17 Sep 2021

  Senaryo:

  Audrey Diwan, Cédric Jimenez

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?