Barb ve Star Tatilde (Barb and Star Go to Vista Del Mar)
Barb ve Star Tatilde (Barb and Star Go to Vista Del Mar)
Josh Greenbaum
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 163 Görüntülenme

Barb ve Star Tatilde (Barb and Star Go to Vista Del Mar)

Star ve Barb’ın hayatları oldukça sınırlı geçmiştir. Aynı evde yaşamakta olan Star ve Barb her zaman asla doğdukları ve büyüdükleri kasabayı terk etmemişlerdir. Star ve Barb her zaman için aynı şeylere sahip olmuştur, kitaplar, kıyafetler ve hatta dostlar hep birbirinin aynıdır ve kasabaları dışındaki dünyadan asla haberleri olmamıştır ancak Star ve Barb yıllar sonra yaşlanmanın eşiğine geldikl
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Star ve Barb’ın hayatları oldukça sınırlı geçmiştir. Aynı evde yaşamakta olan Star ve Barb her zaman asla doğdukları ve büyüdükleri kasabayı terk etmemişlerdir. Star ve Barb her zaman için aynı şeylere sahip olmuştur, kitaplar, kıyafetler ve hatta dostlar hep birbirinin aynıdır ve kasabaları dışındaki dünyadan asla haberleri olmamıştır ancak Star ve Barb yıllar sonra yaşlanmanın eşiğine geldiklerinde artık yeter derler ve kendileri de bir çılgınlık yapıp kendi bölgelerine uzak olan ve coşkulu gece hayatı ile tanınan Florida bölgesinde tatil yapmaya kesin olarak karar verirler. 


  Dublajıyla ve 4k formatında izleyeceğiniz Barb ve Star Tatilde isimli filmin devamında, Star ve Barb bu karardan dönmezler ve hızlı bir şekilde valizler hazırlanır, en havalı güneş gözlükleri takılır ve Florida yolu tutulur. Star ve Barb tatil köyüne gittiklerinde daha önce neden kasabalarından dışarıya çıkmadıklarına pişman olurlar ve kendilerini bir çeşit cennette hissederler çünkü görmüş oldukları her şey Star ve Barb ikilisini çok etkilemektedir. Günü güzel bir şekilde geçiren ve yorulan ikili bu sefer de soluğu tatil köyünün barında alırlar. Hemen yanlarında oturan Edgar isimli dikkatleri çekip onunla dost olmaya çalıştıklarında henüz başlarına geleceklerden habersizdirler. 


  Edgar oldukça büyük bir bunalımın eşiğindedir ve kimseyi hatta kendisini dahi sevmemektedir. Bu yeni düşüncesi ise herkesi öldürmek için bir plan yapmasına bile neden olmuştur. Evet, Edgar bara oturduğunda aslında kendisi dâhil herkesi öldürmek için planlar yapmaya başlamıştır ve bu sırada da Star ve Barb ikilisi ile tanışacaktır. Star ve Barb aslında Edgar’ın korkunç bir sinirsel çöküş içinde olduğunu ve kendisi dâhil herkesi öldüreceğini anlayabilecekler midir? Edgar neden bu denli büyük bir bunalımın eşiğine sürüklenmiştir? Edgar’ın bu korkunç katliam planının içinde Star ve Barb’da dâhil midir? Acaba bu tatil Star ve Barb’ın çıktıkları son tatil mi olacaktır?

  Diğer Adları:

  Barb and Star Go to Vista Del Mar

  Yayın Tarihi:

  12 Şubat 2021

  Senaryo:

  Annie Mumolo, Kristen Wiig

  Ödüller:

  2 ödül & 13 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?