Becky
Becky
Cary Murnion, Jonathan Milott
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 210 Görüntülenme

Becky

Becky adını alan bu 4k formatlı aksiyon ve gerilim filminde bir baba ve kızı aralarını düzeltmek ve biraz da yeni hayatlarına dair birbirlerini zorlamak için ormanın içinde bir kulübe kiralarlar. Bu kulübeye gelen baba Jeff ve kızı Becky aralarını düzeltmek istemektedirler ancak Jeff kulübeye sevgilisi Kayla ve oğlu Ty’ı da davet ettiği için ortam gerilir. Becky’nin annesi ölmü
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Becky adını alan bu 4k formatlı aksiyon ve gerilim filminde bir baba ve kızı aralarını düzeltmek ve biraz da yeni hayatlarına dair birbirlerini zorlamak için ormanın içinde bir kulübe kiralarlar. Bu kulübeye gelen baba Jeff ve kızı Becky aralarını düzeltmek istemektedirler ancak Jeff kulübeye sevgilisi Kayla ve oğlu Ty’ı da davet ettiği için ortam gerilir. Becky’nin annesi ölmüştür ve Becky bu olayı henüz atlatamamıştır ancak babası Jeff artık yeni bir hayat kurmaya hazırdır. Becky ise kesinlikle ne Kayla ne de Ty’ı kabul etmemektedir. Bu kulübede baş başa zaman geçirmek ise birçok soruya cevap olacaktır ama bu yeni kurulmakta olan ailenin buna zamanları olmayacaktır.


  Becky ve yeni ailesi ormandaki kulübelerinde gergin zamanlar geçirirken bu sırada da Dominick ve kendisi gibi faşist olan arkadaşları bir mahkûm transfer aracındadırlar. Dominick ve dostları çoktan kaçışlarını planlamış ve ormanın içinde gitmeleri gereken bir kulübeye gitmek için yola çıkmışlardır. Dominick bu kulübede bir madalyonu bulmalıdır ve planlarına devam etmelidir. Fakat kulübenin boş olmadığını anlayan Dominick önce dostça kulübenin kapısını çalar ve yardıma ihtiyacı olduğunu söyleyip kendini davet ettirir. 


  Dominick ve dostları faşisttir ve Dominick, Kayla’nın siyahî bir kadın olduğunu gördüğünde kendisini tutamaz ve gerçek yüzünü ele verir. Ortam iyice gerilmiştir ve Kayla’da hemen gitmesini ister. Fakat Dominick’in madalyonu almadan ve bu aileyi yok etmeden hiçbir yere gitmeyi niyeti yoktur. Hızla aileyi ele geçiren Dominick madalyonu sorduğunda kısa sürede madalyonun evin kızı Becky’nin boynunda olduğunu anlar. Fakat Becky ortalarda yoktur ve çoktan kulübede olan bitenin farkına varmıştır. Dominick ise hayattaki en büyük hatasını yapar ve Becky’nin ortaya çıkması için baba Jeff’e şiddet uygular. İşte her şey bu andan itibaren başlar çünkü Becky bu şiddet gösterisi karşısında kaçıp saklanmak yerine Dominick ve adamları ile savaşmayı tercih eder!

  Diğer Adları:

  Becky

  Yayın Tarihi:

  05 Haziran 2020

  Senaryo:

  Nick Morris, Ruckus Skye, Lane Skye

  Ödüller:

  1 ödül & 1 nomination

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?