Bekle Bizi Vahşi Doğa! (Back to the Outback)
Bekle Bizi Vahşi Doğa! (Back to the Outback)
Clare Knight, Harry Cripps
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 534 Görüntülenme

Bekle Bizi Vahşi Doğa! (Back to the Outback)

Bekle Bizi Vahşi Doğa! filminin yönetmenleri Bilby animasyonunun ve 2:22 filminin yönetmeni olan Harry Cripps ve Madagascar ve Shark Tale gibi birçok animasyonun editörlüğünü yapmış olan Clare Knight’dır. Yapımın senaristleri ise yine Harry Cripps ve My Best Friends Girl filminin yapımcısı olan Gregory Lessans’dır. Türkçe adı Bekle Bizi Vahşi Doğa! olan yapımın ori
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Bekle Bizi Vahşi Doğa! filminin yönetmenleri Bilby animasyonunun ve 2:22 filminin yönetmeni olan Harry Cripps ve Madagascar ve Shark Tale gibi birçok animasyonun editörlüğünü yapmış olan Clare Knight’dır. Yapımın senaristleri ise yine Harry Cripps ve My Best Friends Girl filminin yapımcısı olan Gregory Lessans’dır. 


  Türkçe adı Bekle Bizi Vahşi Doğa! olan yapımın orijinal adı Back to the Outback’dir. IMDB puanı 6.6 olan yapım 1 saat 35 dakikadır. Sitemizde Türkçe dublaj ve 4K kalitesiyle izleyebileceğiniz filmin orijinal dili ise İngilizcedir. Tür olarak animasyon, macera ve komedi türlerine giren yapım 10 Aralık 2021 tarihinde beyaz perdede seyirciyle buluşmuştur. 


  Animasyon türündeki yapımın seslendirmesinde yer alan isimler ise 2009 yapımı Bir Alışverişkoliğin İtirafları filminde oyanayan Isla Fisher, 2 Oscar adaylığı bulunan Akıl Defteri filminde oynayan Guy Pearce, Secret City dizisinde oynayan Jacki Weaver, Oscar ödüllü Kara Şahin Düştü filminde oynayan Eric Bana, 4 sezonluk The Exes dizisinde oynayan Wayne Knight, Baby Done ve White Lies filmlerinde performans sergileyen Rachel House, Keith Urba ve daha fazlasıdır.


  4k formatındaki animasyonun genel konusu hayvanat bahçelerinde kapana kısılmış hayvanlardır. Bu hayvanlar her gün insanların gelip onlara bakmasından hatta bazen iğrenç hakaretlerini görmekten bıkmışlardır. Kafeslerin içinde kilitli kalmakta işin cabasıdır. Bir gün bu duruma isyan eden bir grup toplanır ve bir kaçış planı yaparlar. Kaçacakları yer ise Outback diye bir yerdir. Toplanan hayvanlar liderleri olarak bir yılan olan Maddie’yi seçerler. Maddie’nin yanında ise ona yardım etmesi için çok fazla güvendiği kertenkele Zoe vardır. Bu ikiliye eşlik eden daha birçok havyan vardır. Tabii bu plana bir anda sürpriz kişiler de dâhil olur. Maddie ve Zoe’de onları mecburen kabul ederler. Bu kişilerin plandaki yerleri ne olacak dersiniz?  Peki bu arkadaşlar özgürlüklerine kavuşabilecekler mi? Yoksa dönüp dolaşacakları yer yine o çok sevmedikleri hayvanat bahçesi mi olacak? 

  Diğer Adları:

  Back to the Outback

  Yayın Tarihi:

  10 Aralık 2021

  Senaryo:

  Harry Cripps, Gregory Lessans

  Ödüller:

  1 ödül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?