Beni Neden Öldürdün? (Why Did You Kill Me?)
Beni Neden Öldürdün? (Why Did You Kill Me?)
Fredrick Munk
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.6 IMDB Puanı 539 Görüntülenme

Beni Neden Öldürdün? (Why Did You Kill Me?)

Belinda Lane ve ailesi mutlu bir yaşam sürmekteydiler ta ki sosyal medyanın sebep olduğu nefret ailelerini bulana kadar. Belinda’nın kızı Crystal genç ve güzel bir kızdır ve sosyal medyada ilgi çeken bir kişiliktir. Ancak bu çektiği ilgi her zaman pozitif yönde değildir ve sonunda da Crystal medyanın bu tarafıyla da yüzleşecektir. Crystal sosyal medyaya adeta tutkundur ve resimleri

Reklamı Geç
20
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Belinda Lane ve ailesi mutlu bir yaşam sürmekteydiler ta ki sosyal medyanın sebep olduğu nefret ailelerini bulana kadar. Belinda’nın kızı Crystal genç ve güzel bir kızdır ve sosyal medyada ilgi çeken bir kişiliktir. Ancak bu çektiği ilgi her zaman pozitif yönde değildir ve sonunda da Crystal medyanın bu tarafıyla da yüzleşecektir. 


  Crystal sosyal medyaya adeta tutkundur ve resimleri ile kendi özel myspace hesabı bulunmaktadır. Bu hesap üzerinde birçok takipçisi olan Crystal bazı karanlık kişilerinde dikkatini çekmiştir. Bir gün Crystal evlerinin bulunduğu sokağa girip kavşaktan arabasıyla dönmek üzereyken bir kişi tarafından kurşunlanarak katledilir. Bu olay hemen evinin önünde olmaktadır ve bu olaya abisi Nick ile kuzeni Jaimie şahit olmuşlardır. Olay olduğu esnada eve koşan Jaimie anne Belinda’ya, Crystal’ın vurulduğunu söylediğinde anne Belinda kızının kanlar içinde yığıldığı arabaya gider ve kızını son defa kollarına aldığında kızına son sözleri ‘’bunu yapanı bulacağım ve cezalandıracağım’’ olur.


  Olay sırasında gece olduğu için ve vuran kişi de olay yerini hızlıca terk ettiği ve olayın çok hızlı cereyan ettiği için katil çoktan kaçmıştır. Kimse bunu yapanın kim ya da kimler olduğunu bilmemektedir. Ama Crystal’in acısına dayanamayan ve adalet isteyen ailenin aklına bir fikir gelir. Kuzen Jaimie sanki Crystal’mış online olur ve takipçileri ile sohbet etmeye başlar. Jaimie bir şekilde bu sohbetleşme olayının Crystal’ın katili hakkında bir ipucu yakalamalarına neden olacağını düşünür ve bu düşüncesinde de haklıdır. Çünkü kısa süre içinde Jaimie, Crystal’in ölümüyle ilgili olan kişilerin Crystal’ın myspace hesabını takip ettiklerini öğrenir. 


  Bunun bilgiden sonra bu olayın üzerine giden ve sohbet odasında tüm gün kalan aile özellikle Crystal’a saplantılı kişileri bulmaya çalışırlar. Türkçe dublajı ve 4k formatıyla Beni Neden Öldürdün? ismiyle de bulabileceğiniz ve orijinal ismiyle Why Did You Kill Me? olan suç ve belgesel türündeki yapımda Crystal’ın ailesinin kızlarının katiline nasıl ulaştıklarına ve sosyal medyanın isterse ne denli karanlık bir hal alacağına şahit olacaksınız.

  Diğer Adları:

  Why Did You Kill Me?

  Yayın Tarihi:

  14 Nisan 2021

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?