Benim Adım Karl (Je Suis Karl)
Benim Adım Karl (Je Suis Karl)
Christian Schwochow
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 217 Görüntülenme

Benim Adım Karl (Je Suis Karl)

Je Suis Karl orijinal ismiyle 4k film formatına sizlerle olacak yapımda Maxi isimli aklı karışmış bir kızın, istemeden de olsa büyük bir belaya bulaşmasını ve bulaştığı bu belanın farkında dahi olmaması anlatılmaktadır. Benim Adım Karl isminde dublajlı olarak da izleyeceğiniz yapım Maxi ismindeki genç bir kıza odaklanmaktadır. Maxi ailesini bir terör saldırısı
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Je Suis Karl orijinal ismiyle 4k film formatına sizlerle olacak yapımda Maxi isimli aklı karışmış bir kızın, istemeden de olsa büyük bir belaya bulaşmasını ve bulaştığı bu belanın farkında dahi olmaması anlatılmaktadır. Benim Adım Karl isminde dublajlı olarak da izleyeceğiniz yapım Maxi ismindeki genç bir kıza odaklanmaktadır. Maxi ailesini bir terör saldırısı sonucu kaybettiğinde tüm dünyası da başına yıkılır. Ancak Maxi bir süre sonra bir zamanlar lanet yağdırdığı insanların arasında kendini bulacaktır.


  Maxi ailesini feci bir şekilde ve beklenmedik bir an da kaybetmiştir. Ama Maxi’nin, Karl isimli adamla tanışması Maxi’nin başına gelebilecek en büyük felakettir. Çünkü Karl, Maxi’nin ailesini öldüren terör örgütünün lideridir. Kısa zamanda yakışıklılığı ve keskin şeytani zekâsı ile Maxi’yi ağına düşüren Karl, onu kendisine âşık etmeyi başarır. Ancak Maxi’nin kiminle birlikte olduğunu dostlarının ve ailesinin hayatta kalanlarının öğrenmesi çok uzun zaman almaz. Bu durum karşısında şoka giren sevenleri Maxi’nin duygusal durumundan Karl’ın yararlandığını hemen anlarlar ve bu durumu da Maxi’ye söylerler. Ama Maxi kimseyi duymak istememektedir ve dünya da Maxi için sadece Karl ve onun doğru olduğuna sorgusuz sualsiz inandığı idealleri vardır. 


  Maxi duygusal bir kaos anında Karl’a tutunmuştur ve Karl’da bu fırsatı kaçırmak niyetinde değildir. Çünkü Maxi’nin ailesini kendi örgütü öldürmüştür ve buna rağmen bir kadın ona ve ideallerine deliler gibi âşıktır. Karl ise böyle bir olayı ideallerini daha büyük kitlelere yaymak için kullanacaktır. Örgütü tarafından ailesi öldürülen bir kadının yanından ayrılmaması belki de Karl’ın uzun zamandır beklediği reklam fırsatıdır.


  Thomas Wendrich’in senaristliğini üstlenmiş olduğu ve Christian Schwochow’un da yönetmenliğini yaptığı filmde Milan Peschel, Luna Wedler ve Jannis Niewöhler isimleri de filmdeki karakterlere hayat veren oyunculardır. Maxi ne zaman Karl tarafından bir reklam kampanyası gibi kullanıldığını fark edecek ve ondan kurtulacaktır? 

  Diğer Adları:

  Je Suis Karl

  Yayın Tarihi:

  23 Sep 2021

  Senaryo:

  Thomas Wendrich

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?