Bill ve Ted’in Maceraları 3: Bill & Ted Face the Music (Bill & Ted Face the Music)
Bill ve Ted’in Maceraları 3: Bill & Ted Face the Music (Bill & Ted Face the Music)
Dean Parisot
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 31 Görüntülenme

Bill ve Ted’in Maceraları 3: Bill & Ted Face the Music (Bill & Ted Face the Music)

Film HakkındaSerinin ilk filmi olan Bill ve Tedin Maceraları 17 Şubat 1989da gösterime girmiş ve izleyiciler tarafından oldukça beğeni almıştır. Daha sonrasında izleyicilerin ısrarı üzerine 2. seri olan Bill ve Tedin Maceraları 2 (Bill and Teds Bogus Journey) 1991 de çıkmış ve yine seyirciler tarafından çok yoğun ilgi görmüştür. Aradan seneler geçmesine rağmen 3. s

Reklamı Geç
20
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Film Hakkında


  Serinin ilk filmi olan Bill ve Tedin Maceraları 17 Şubat 1989da gösterime girmiş ve izleyiciler tarafından oldukça beğeni almıştır. Daha sonrasında izleyicilerin ısrarı üzerine 2. seri olan Bill ve Tedin Maceraları 2 (Bill and Teds Bogus Journey) 1991 de çıkmış ve yine seyirciler tarafından çok yoğun ilgi görmüştür. Aradan seneler geçmesine rağmen 3. seri hiç çıkmamış izleyiciler umudunu kaybetmiş ve film yavaş yavaş unutulmaya başlamıştı. Bazıları bunun sebebinin Keanu Reevesin aşırı popülerleşmesi ve ard arda çıkardığı top 10a girebilecek kadar iyi olan filmler (Matrix,John Wick, Constantine) gibi dev yapımların neden olduğunu öne sürmüştür. Serinin 3. filmi olan Bill & Ted Face the Musicin aradan geçen neredeyse 30 yıl sonra çekilmesine karar verilmiş ve 28 Ağustos 2020de çekimleri biten film beyaz perdeye çıkmıştır.


  Film Hakkında


  Bill S. Preston, Av. (Alex Winter) ve Ted “Theodore” Logan (Keanu Reeves) artık daha yaşlılar, ancak hala rock grupları Wyld Stallynsde birlikte hayatlarına devam etmektedir. “Prensesler”, Elizabeth (Erinn Hayes) ve Joanna (Jayma Mays) ile evlenmişler ve ikisinin de birer kızları olmuştur. Billie (Brigette Lundy-Paine) ve Thea ( Ready or Notun Samara Weavingi). Görünüşe göre bu çılgın adamlar dünyayı bir araya getirmek için kehanet edilen şarkıyı hala yazmamışlar. Rufusun kızı Kelly (Kristen Schaal) tarafından ziyaret edilirler ve onlara önümüzdeki yetmiş sekiz dakika içinde melodiyi üretemezlerse dünyanın varlığının sona ereceğini söyler.


  İşte Bill & Ted Face the Musicin yoldan çıktığı an. Sihirli şarkıya sahip olmadıklarını bilen çocuklar, imkan buldukları ilk fırsatta geleceğe zaman yolculuğu yapmaya ve müzik problemini çözerek eve geri gelmeye karar verirler. Bir hata, kendilerinin tuhaf eski versiyonlarıyla tanıştıkları sonraki birkaç seyahatte geleceğe daha da ileri gitmelerini gerektirir. Eşlerinin kendi görevleri için zaman yolculuğuna başlamasını gerektiren başka bir şey olur. Daha sonra Billie ve Thea, zamanda geriye gidip dünyanın tanıdığı en iyi müzisyenlerden bazılarını bir araya getirerek bir grup kurarak babalarına yardım etmeye karar verirler. Herkes Cehenneme gider ve bu da filmin William Sadlerı Azrail olarak geri getirmesine izin verir. Ayrıca başlarındaki büyük beladan biride gelecekten onları öldürmek için gönderilen bir robot olmasıdır. Serinin diğer filmilerinde de olduğu gibi başlarına sürekli bela alan bu ikili, bakalım bu sorunu nasıl çözecek? İzlerken maceradan maceraya atılacağınız ve bir o kadarda güleceğiniz Bill ve Ted’in Maceraları 3ü sizler için 4k kalitede paylaştık.

  Diğer Adları:

  Bill & Ted Face the Music

  Yayın Tarihi:

  28 Ağustos 2020

  Senaryo:

  Chris Matheson, Ed Solomon

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?