Biz Hayvanlar (We the Animals)
Biz Hayvanlar (We the Animals)
Jeremiah Zagar
2018
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 186 Görüntülenme

Biz Hayvanlar (We the Animals)

Biz Hayvanlar ismiyle 4k formatında ve dublajlı versiyonunda bulacağınız film, Manny, Joel ve Jonah isimli üç çocuğun anne ve babalarından ne denli etkilendiklerini ve huzurlu olmayan bir aile ortamının küçük çocukları nasıl etkilediğini anlatmaktadır. Filmde Manny, Joel ve Jonah eskiden şahit oldukları sevginin gün geçtikçe ölmesi nedeni ile küçük ruhlarındaki psikoloji de o d
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Biz Hayvanlar ismiyle 4k formatında ve dublajlı versiyonunda bulacağınız film, Manny, Joel ve Jonah isimli üç çocuğun anne ve babalarından ne denli etkilendiklerini ve huzurlu olmayan bir aile ortamının küçük çocukları nasıl etkilediğini anlatmaktadır. Filmde Manny, Joel ve Jonah eskiden şahit oldukları sevginin gün geçtikçe ölmesi nedeni ile küçük ruhlarındaki psikoloji de o denli hızlı değişmekte ve bu durum çocukların geleceğini etkileyecek bir noktaya gelmektedir. Asla yeterli gelmeyen para, babalarının iş yerindeki sorunları, annelerinin sürekli babalarına karşı ezilmesi ve babalarının o çok ihtiyaçları olan parayı saçma sapan yerlere harcaması ve elbette evde sürekli devam eden anne ve baba kavgası Manny, Joel ve Jonah’ı bir seçim yapmak zorunda bırakacaktır. 


  Manny, Joel ve Jonah anne ve babaları ile yaşayan üç çocuktur. Ancak ailelerinde bir zaman hâkim olan sevgi ve huzur ortamı giderek yerini şiddet ve öfke krizlerine bırakmaya başlamıştır. Anne ve babalarının sürekli kavga etmeleri ve bu kavgaların giderek azalmak yerine şiddet de içermeye başlaması yaşı giderek ilerleyen çocukları etkilemeye başlamıştır.


  Manny, Joel ve Jonah’nın anne ve babası bir zamanlar birbirlerine âşık bir çiftti ancak çocukları olduktan sonra bu aşk yerini nefrete ve pişmanlığa bıraktı. Anne ve baba eskiden dans edip çocukları ile oynarken artık çocukları susturmak için bağırmakta ve birbirleri ile çekişmektedirler. Maddi sıkıntının ana nedeni olduğu bu durum, babanın gereksiz harcamaları da eklendiğinde aile ortamında büyük gerginliklere neden olmaya başlar.


  Bu sırada anne ve babalarını izleyerek büyümeye başlayan çocuklar annelerinin tarafını tutmaya başlarlar ve babalarını haksız bulurlar. Ama buna rağmen Manny ve Joel babalarının davranış tarzını taklit etmeye başlar ve babaları gibi olmak isterler. Jonah ise kendisi için başka bir dünya seçer ve ne anne ne de babası gibi olmak istemez. Anne ve babaları kaybettikleri aşkı yeniden bulabilirler mi? Manny, Joel ve Jonah yeniden mutlu bir aile ortamında yaşayabilecekler mi? 

  Diğer Adları:

  We the Animals

  Yayın Tarihi:

  17 Ağustos 2018

  Senaryo:

  Justin Torres, Daniel Kitrosser, Jeremiah Zagar

  Ödüller:

  12 ödül & 32 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?