Böyle Kaldık (Stuck Together)
Böyle Kaldık (Stuck Together)
Dany Boon
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 180 Görüntülenme

Böyle Kaldık (Stuck Together)

Pandemi başladı, sonrası elbette karantina ve karantina Paris’e de geldi. İşte tam da bu sırada 8 numaralı apartmanda bulunan yedi aile kırsal bölgelere kaçmakta geciktiler. Bu yüzden de tam üç ayı isteseler de istemeseler de birlikte geçirmek orundalar.Huit Rue de lHumanite bölgesindeki bir apartmanda karantinaya yakalanan yedi ailenin maceralarını anlatan 4k form
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Pandemi başladı, sonrası elbette karantina ve karantina Paris’e de geldi. İşte tam da bu sırada 8 numaralı apartmanda bulunan yedi aile kırsal bölgelere kaçmakta geciktiler. Bu yüzden de tam üç ayı isteseler de istemeseler de birlikte geçirmek orundalar.


  Huit Rue de lHumanite bölgesindeki bir apartmanda karantinaya yakalanan yedi ailenin maceralarını anlatan 4k formatlı filmde bu yedi aile birbirinden ilginç insanlardan oluşmaktadır. Yaşlı bir büyükanne, sekiz yaşında oldukça akıllı bir çocuk, kendini beğenmiş ve her gün kilo aldığının farkına çok sonradan varan bir spor koçu, deneysel besinler yaratan bir kafe sahibi ve hamile bir nişanlıya sahip olan ve tek başına bir türlü hastaneye gidemeyen bir adam. 


  Paris’in bu güzel bölgesinde böyle küçük ve güzel bir apartmanda yedi aile karantina nedeni ile birbirlerini tanımak, iyi ve kötü huylarına katlanmak ve en zoru da yardımlaşmak zorunda kalırlar. Karantina öncesinde birbirlerinden haberleri dahi olmayan ve yolda görseler birbirlerini bile tanımayan bu yedi aile sonunda tanışmak zorundadırlar. Tanışmaları çok ilginç olur ve herkes adlarını bilmeseler de yaşadıkları dönemlerde katlardan gelen seslere göre kendi dedikodularını da söylerler. Şaşıran ve bazen de kızan komşular geçmişi silip yeniden başlamaya karar verirler. Artık sıfırdan birbirlerini tanımaya başlayan aileler arasında güzel anlar yaşansa da en zorlu kısmı birbirlerini kabullenmeleri olur. Çünkü hepsi ayrı bir dünyadır ve bu dünyalar bazen birbirlerini çekemez, birbirlerini öldürmek ister ancak sonunda birbirlerine katlanmaları gerektiğini kabullenmek zorunda kalırlar. 


  Bakalım bu küçük ve sevimli apartmanda yaşayan bu birbirinden tuhaf aileler üç ayın sonunu yani karantinayı nasıl geçireceklerdir? Karantina sonrasında da kuracakları dostlukları devam edecek midir? Yoksa bu karantina durumu bu aileleri birbirlerini asla tanımamış olmalarını dilemelerine mi sebep olacaktır? Acaba bu üç ayın sonunda bu yedi aileyi nasıl bir hayat bekleyecektir?

  Diğer Adları:

  Stuck Together

  Yayın Tarihi:

  20 Ekim 2021

  Senaryo:

  Laurence Arné, Dany Boon

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?