Caddeler (Avenues)
Caddeler (Avenues)
Michael Angarano
2017
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 385 Görüntülenme

Caddeler (Avenues)

Manhattanın Caddelerinde seyahat ederken bu tuhaf, büyülü komedi, beş arkadaşın yedi aşamalı kederini takip ediyor ve hepsi kendi yollarıyla bir karısına, bir kız kardeşine ve bir arkadaşına veda ediyor.  Genel anlamda ayrı sokaklara odaklanan filmde her sokakta farklı bir hikâye yatıyor. Kardeşinin intiharından sonra, Max ve arkadaşı Peter, New York s
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Manhattanın Caddelerinde seyahat ederken bu tuhaf, büyülü komedi, beş arkadaşın yedi aşamalı kederini takip ediyor ve hepsi kendi yollarıyla bir karısına, bir kız kardeşine ve bir arkadaşına veda ediyor.  Genel anlamda ayrı sokaklara odaklanan filmde her sokakta farklı bir hikâye yatıyor. Kardeşinin intiharından sonra, Max ve arkadaşı Peter, New York sokaklarında dolaşarak çok sessizce hayatlarını anlamlandırmaya çalışır. Max uzun süredir kendini pek de iyi hissetmemektedir ancak artık hayatının bu şekilde olması gerektiğinin ve bir şekilde devam etmesi gerektiğinin farkındadır.  Peter Max’in uzaktan çok yakın bir arkadaşıdır ve kardeşinin ölümünü duyar duymaz arkadaşına destek olmak için Manhattan’a gelir. Burada o da hem arkadaşına yardımcı olmak hem de kafasını dinleyip belki de bir işe girmek istemektedir. 


  Çok geçmeden uzun süredir aralarında olan arayı kapatırlar ve eski güzel arkadaşlıklarına dönerler. Bu sırada başka insanlarla da tanışacaklardır ve hayatları değişecektir. Yeni tanıştıkları arkadaşları Brooke ve Halley onlara çok sıcak davranmaktadır ve Max’in yaşadıklarını bildikleri için ekstra hassas davranmaktadırlar. İlginç olan ise Max’in doğum gününün kardeşinin ölüm gününden bir sonraki gün olmasıdır ve her ne kadar üzücü olsa da yeni arkadaşları ve Peter onu neşelendirmek istemektedir. Hep birlikte bir bara gitmek için akşam için plan yaparlar. Burada birbirlerinin hayatlarını konuşacaklar, içlerinden gelenleri dökecekler ve şehrin arkasında bıraktığı yalnızlık ve duygusallığı birbirlerine açıklayacaklardır. Bu sırada Max kardeşinin hayaletini görmeye başlar. 


  Ya da sadece bir halüsünasyondur ancak bu durumu o kadar da tuhaf karşılamaz ve hatta onunla konuşmaya başlar. Yeni arkadaşlarıyla yeni gruplar oluşturdukça Max kendine gelmeye başlayacak ve hayatını tekrar rayına koymaya çalışacaktır. Yeni arkadaşlarının da desteğiyle bu çok da zor görünmemektedir. Tek yapması gereken kardeşinin ölümünü arkasında bırakması ve bunun sorumlusu olarak kendisini görmemesidir. Ekranlarınızda 4k film izle farkı ile de izleyeceğiniz filmin başarılı yönetmeni Michael Angaranodur. Michael Angarano, Nicholas Braun, Ari Graynor, Adelaide Clemens ile birlikte oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Başarılı film aynı zamanda Lower East Side Film Festival’da bir de ödül almayı başarmıştır. 

  Diğer Adları:

  Avenues

  Yayın Tarihi:

  06 Mayıs 2017

  Senaryo:

  Michael Angarano

  Ödüller:

  1 ödül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?