[Cargo]
[Cargo]
James Dylan
2018
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2.7 IMDB Puanı 688 Görüntülenme

[Cargo]

Anthony Peterson sadece başarılı ve zengin bir iş adamı değil ayrıca çok da gaddar ve kendi çıkarları dışında kimseyi de düşünmeyen korkunç bir adamdır. Hasta karısını ölüm döşeğinde terk eden ve kızı yaşında güzel bir kadınla evlenen ve kazandığı her kuruşu başkalarının sırtından elde eden ve köşeye sıkıştırıldığında da kan dökmekten çekinmeyen bu adam sonunda korkunç bir şekilde yargılanacakt
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Anthony Peterson sadece başarılı ve zengin bir iş adamı değil ayrıca çok da gaddar ve kendi çıkarları dışında kimseyi de düşünmeyen korkunç bir adamdır. Hasta karısını ölüm döşeğinde terk eden ve kızı yaşında güzel bir kadınla evlenen ve kazandığı her kuruşu başkalarının sırtından elde eden ve köşeye sıkıştırıldığında da kan dökmekten çekinmeyen bu adam sonunda korkunç bir şekilde yargılanacaktır.


   Anthony gözlerini bir kargo konteynırının içinde açtığında bunu başta şaka zanneder ancak elektriğe çarptırıldığında bunun bir şaka olmadığına hemen ikna olur. Anthony dışında konteynırda bir tane cep telefonu vardır ve bu telefon çaldığında karşıdaki ses ona hemen on milyon doları toparlamasını aksi halde karısını da kaçırdıklarını ve onu öldüreceklerini söylemektedir. Anthony ne yapacağını bir an düşünür ve dışarıya olan bir telefon hakkını güvendiği bir dostunu aramak için kullanır. Ancak bu dostum dediği kişi berbat biridir ve her işi yüzüne gözüne bulaştıran bir tiptir. Bu yüzden dostunun bu işi beceremeyeceğini anlayan Anthony ipleri eline almak ister.


  Ancak bu on milyon dolardır ve kolayca bulunan bir para değildir. Bu yüzden Anthony çocukları için ayırmış olduğu sigorta parasını çekmek zorunda kalır. Bu sırada oğlu ile telefonda yüzleşmek zorunda kalan Anthony kısa sürede kimin dost kimin düşman olduğunu da anlamaya başlamıştır. 


  Fakat her şey parayı da bulmasıyla bitmemektedir. Telefondaki ses yıllar önce bir köyün katledilme emrini verdiğini itiraf etmesini istemektedir. Anthony bundan yıllar önce bir proje için bir köyü ve içindeki köylüleri yok ettirmiştir. Milyonlar kazanmak için kimsenin gözünün yaşına zamanında bakmayan Anthony şimdi kendi hayatı için yalvarmaktadır. Anthony başta bu olayla bir ilgisi olmadığını iddia etse de sonunda her şeyi itiraf etmek zorunda kalacaktır! Yıllar önce bir köyü yok etmek için emir veren kişi Anthony midir? Telefondaki ses kime aittir ve Anthony’den tam olarak ne istemektedir?


   

  Diğer Adları:

  [Cargo]

  Yayın Tarihi:

  13 Kasım 2018

  Senaryo:

  James Dylan

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?