Çılgınlık (Spree)
Çılgınlık (Spree)
Eugene Kotlyarenko
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 207 Görüntülenme

Çılgınlık (Spree)

Komedi ve korku kategorisinde yer alan 4k formatlı Spree filminde Eugene Kotlyarenko filmin yönetmenlik koltuğunda bulunurken yine Kotlyarenki Gene McHugh ile birlikte filmin senarist koltuğunu da paylaşan isimdir. Joe Keery, Sasheer Zamata ve David Arquette isimleri ise filmin başrol oyuncu kadrosunu oluşturmaktadırlar.Kurt bakmakla görevli olduğu Bobby isimli gen
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Komedi ve korku kategorisinde yer alan 4k formatlı Spree filminde Eugene Kotlyarenko filmin yönetmenlik koltuğunda bulunurken yine Kotlyarenki Gene McHugh ile birlikte filmin senarist koltuğunu da paylaşan isimdir. Joe Keery, Sasheer Zamata ve David Arquette isimleri ise filmin başrol oyuncu kadrosunu oluşturmaktadırlar.


  Kurt bakmakla görevli olduğu Bobby isimli gencin sosyal medyada edindiği milyonlarca kişilik hayran kitlesini çok kıskanmıştır ve kendisi de bir gün bu kadar ünlü bir kişi olmak istemektedir. Bunun için aklında gelen fikri hemen uygulamaya koyan Kurt, bir sürücü uygulamasında arabası ile birlikte işe girer. Fakat Kurt bu hayran kitlesi hayalini gerçekleştirmek için korkunç bir yöntem seçmiştir. Bu yöntem ise arabasına almış olduğu yolcuları öldürmektir.


  Kurt yolcuları ayırmaksızın onlara bir şişe su vermekte ve suyun içine eklediği zehir sayesinde de onları öldürmektedir. Tüm bu olayları kameraya alan ve canlı olarak yayınlayan Kurt kısa sürede milyonlarca kişilik hayran kitlesine sahip olacağını düşünmektedir. Fakat hiçbir şey Kurt’ün düşündüğü gibi gitmez ve kimse onu ciddiye almaz. Sonunda onlarca kişiyi öldüren ve halen bir adım bile ilerleyemeyen Kurt hiç istemse de Bobby’den yardım istemeye Bobby’nin programını paylaşması için sormaya Bobby’nin evine gider. Bobby ise Kurt’ün öldürme olayını ciddiye almaz ve bunların sadece birer kurgu olduğunu düşünür. Kurt bu cinayetlerin gerçek olduğunu söylese de buna inanmayan Bobby, Kurt’ün programını tanıtmayı kabul etmez. Buna sinirlenen Kurt ise Bobby’nin canlı yayınında Bobby’yi öldürür. Bu olay üzerine iyice raydan çıkan Kurt kendisine bir ölüm festivali düzenler ve herkesi öldürmeye başlar. Yavaş yavaş ilgi çekmeye ve hayran kitlesi oluşturmaya başlayan Kurt, hayranları arttıkça cinayetlerini de daha da vahşileştirmeye ve tam bir gösteriye dönüştürmeye başlar. Kurt’ün bu yaptıklarını polis fark etmemiş midir? Kurt’ü durdurmak için daha kaç tane cinayet işlemesi gerekmektedir? Kurt istediği hayran kitlesine ulaştığında cinayet sayısı kaç olacaktır?

  Diğer Adları:

  Spree

  Yayın Tarihi:

  14 Ağustos 2020

  Senaryo:

  Eugene Kotlyarenko, Gene McHugh

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?