Clifton Tepesi (Clifton Hill)
Clifton Tepesi (Clifton Hill)
Albert Shin
2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 272 Görüntülenme

Clifton Tepesi (Clifton Hill)

Türkçe dublajı ve 4k formatıyla sizlerle olacak Clifton Tepesi filminde, Abby küçük bir kız çocuğudur ve ailesi ile birlikte piknik alanında kendi başına dolaşmaktadır. Bu sırada sol gözü sargılı bir erkek çocuğunun ormanda saklandığını görür ve çocuk ona eliyle ses çıkarma işareti yapmaktadır. Korkudan olduğu yerde donan küçük Abby bu gözü sargılı çocuğun iki kişi tarafından a
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Türkçe dublajı ve 4k formatıyla sizlerle olacak Clifton Tepesi filminde, Abby küçük bir kız çocuğudur ve ailesi ile birlikte piknik alanında kendi başına dolaşmaktadır. Bu sırada sol gözü sargılı bir erkek çocuğunun ormanda saklandığını görür ve çocuk ona eliyle ses çıkarma işareti yapmaktadır. Korkudan olduğu yerde donan küçük Abby bu gözü sargılı çocuğun iki kişi tarafından arandığını fark eder. Bu iki kişi sonunda çocuğu yakalar ve onu götürürler. Bu olayın ardına gördüklerini ailesine söyleyen Abby onlardan beklediği tepkiyi alamaz. Ailesi Abby’nin sözlerinin yalan olduğunu düşündükleri için geçiştiriverirler ve hatta bu olay sonrasında Abby’nin hiçbir lafına güvenmezler.


   Aradan 25 yıl geçmiştir ancak Abby sürekli olarak bu olayı düşünmektedir. Asla olayın etkisinden kurtulamayan Abby bunca zaman sonra bir aile işini halletmek için aynı kasabaya geri döner. Abby annesine ait olan harap olmuş bir oteli satmalı ve kalan işleri de halledip şehre geri dönmelidir. Abby yanına kız kardeşi Laure’yi de alıp gider. Oraya vardıklarında Abby için tüm anılar yeniden canlanmıştır ve bu durum kız kardeşini rahatsız eder. Bu yüzden kız kardeş Laure olayı araştırmaya karar verir. 


  Olayı araştırmaya başladıktan çok kısa bir süre sonra Abby’nin gördüğünü söylediği çocuğu yerel gazete arşivinde görürler ve bu çocuğun kayıp değil, intihar ettiği gerekçesi ile ölü olarak kabul edildiğini okurlar. Ortada bir ceset bile yokken polislerin neden bu çocuğu ölü saydıklarına şaşırırlar ve bu durum onları olayı daha da derinlemesine araştırmaya iter. Fakat bu araştırmaları herkes tarafından hoş karşılanmaz ve bazı gözler onları izlemeye başlarlar. Bu sırada olaylar hakkında detaylar buldukça bir süre önce orada yaşayan ve bir sirkte aslan terbiyecisi olan bir anne ve babanın oğulları ile birlikte intihar ettikleri bilgisine ulaşırlar.


  Olaylar giderek karışmaktadır ve resmi bilgilerin hiç biri gerçeklerle alakalı bile değildir. Bir şekilde üstü örtülmeye çalışıldığı açık olan bu olayın ardında hiç beklenmedik isimler çıkacaktır. Acaba bu araştırmanın sonu onları nereye götürecektir? Küçük çocuk neden kaçırılmıştır ve intihar ettiği süsü verilmiştir?

  Diğer Adları:

  Disappearance at Clifton Hill

  Yayın Tarihi:

  28 Şubat 2020

  Senaryo:

  James Schultz, Albert Shin

  Ödüller:

  1 ödül & 9 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?