Dancing Queens (Dancing Queens)
Dancing Queens (Dancing Queens)
Helena Bergström
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 89 Görüntülenme

Dancing Queens (Dancing Queens)

Dylan annesi ile çok özel bir bağa sahiptir ve aralarındaki bu bağ anne ve kız ilişkisinin ötesinde dans tutkusu ile canlandırılmış bir bağdır. Dylan’ın annesi harika bir dansçıdır ve inanılmaz dans etmektedir. Dylan’ın annesi dans tutkusunu ve dans yeteneğini kızı Dylan’a da bulaştırmıştır ve ona dans etmeyi bizzat kendisi öğretmiştir. Ancak Dylan’ın kabusu gerçek olur ve Dylan annesini kaybed
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Dylan annesi ile çok özel bir bağa sahiptir ve aralarındaki bu bağ anne ve kız ilişkisinin ötesinde dans tutkusu ile canlandırılmış bir bağdır. Dylan’ın annesi harika bir dansçıdır ve inanılmaz dans etmektedir. Dylan’ın annesi dans tutkusunu ve dans yeteneğini kızı Dylan’a da bulaştırmıştır ve ona dans etmeyi bizzat kendisi öğretmiştir. Ancak Dylan’ın kabusu gerçek olur ve Dylan annesini kaybeder. Dylan annesinin ölümünün üzerinden bir yıl geçmesine rağmen hayata halen küskündür ve Dylan annesi öldüğünden bu yana asla dans etmemiştir. Dylan hem dansa hem de hayata karşı duyarsız bir hal almıştır ve adeta yaşama sevincini kaybetmiştir. 


  Dylan annesinin ölümü ardına sadece babası ile ilgilenmekte ve başka bir şey yapmamaktadır ve bu durumu özellikle de büyükannesi Margareta’yı çok üzmektedir. Büyükanne Margareta torunun yeninde gülmesini ve yeniden dansa başlamasını istemektedir. Kızının acısını bu yüzden yaşamayan büyükanne torununu da kaybetmek istememektedir. Büyükanne torunu ile oturup konuşur ve hayatın devam ettiğini ve eğer yaşasaydı annesinin de onu dans ederken görmek isteyeceğini söyler. 


  Dylan için yaşama bağlanma yolu arayan büyükanne bir dans seçmesi bulduğunda ne yapar eder ve Dylan’ı seçmelere katılması için ikna eder. Dylan seçmelere başvurmak için gittiğinde seçmelerin bir ay önce yapıldığını ve kendisinin çok geç kaldığını öğrenir. Seçimler çoktan yapılmış ve hatta provalar bile başlamıştır. Fakat bu durum Dylan’ın ilgisini çeker ve pes edip gitmek yerine bu sahnede kendisine temizlik işçisi olarak bir iş bulur. Çünkü Dylan bir şekilde bir zamanın geleceğini ve kendisini kanıtladığı taktirde bu sahnede bir dansçı olarak çalışacağını düşünmektedir. Bu sayede annesini de onurlandıracağını düşünen Dylan hem sahneyi temizlemeye hem de dansçıları izlemeye başlar. 


  4k film formatının yapılıp, dublajının da eklenmiş olduğu Dancing Queens filminde, Dylan gerçek bir dansçı olmanın o kadar kolay olmadığını ve hayaller uğruna birçok fedakarlığın da yapılması gerektiğini öğrenecektir.

  Diğer Adları:

  Dancing Queens

  Yayın Tarihi:

  03 Haziran 2021

  Senaryo:

  Helena Bergström, Denize Karabuda

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?