Deri (Skin)
Deri (Skin)
Guy Nattiv
2018
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 297 Görüntülenme

Deri (Skin)

Gerçek bir hayat hikâyesinin anlatıldığı film, Bryon adındaki korkunç bir faşist gruba dâhil olan dehşet saçan üyesi ve onu bu kâbus gibi hayatından kurtaran genç ve güzel dul anne Julie’yı anlatmaktadır. Türkçe dublajı da eklenmiş olan ve 4k film formatına aktarılan Skin isimli yapımda Bryon eskiden yaptığı korkunç eylemlerle yüzleşecek, aşk ve temiz kalp sayesinde doğru yolu
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Gerçek bir hayat hikâyesinin anlatıldığı film, Bryon adındaki korkunç bir faşist gruba dâhil olan dehşet saçan üyesi ve onu bu kâbus gibi hayatından kurtaran genç ve güzel dul anne Julie’yı anlatmaktadır. Türkçe dublajı da eklenmiş olan ve 4k film formatına aktarılan Skin isimli yapımda Bryon eskiden yaptığı korkunç eylemlerle yüzleşecek, aşk ve temiz kalp sayesinde doğru yolu bulacak ve yeniden topluma faydalı bir insan haline dönüşüp, baba olup yeni sorumluluklarda alacaktır. Ancak bu yol kolay bir yol değildir ve Bryon ile Julie’nın önlerinde aşmaları gereken bir faşist çetesi bulunmaktadır.


  Çok tehlikeli bir faşist gurubunun liderinin manevi oğlu olan Bryon’dan sadece grup dışındaki kişiler değil ayrıca diğer faşistler dahi korkmaktadır. Bryon grubunun idealine çok bağlıdır ve bu ideal ise onlardan olmayan her kim varsa bu dünyada yaşamayı hak etmemeleridir. Yani bu gruba göre beyaz olmayan hiç kimsenin yaşama hakları yoktur. Bryon yakıp yıkan, parçalayan ve acımayan bir grup üyesidir ve Bryon çocuklu dul anne Julie ile tanışana kadar da grup liderinin göz bebeğidir.


  Bryon için beyaz olmamak dışında, başka bir dine mensup olanlar ya da eşcinseller de ölümü hak etmektedir. Ancak Bryon güzel dul anne Julie ile tanıştığında ve onunla sohbetler etmeye başladığında yavaş yavaş fikirlerinin ne denli hastalıklı olduğunu da anlamaya başlar. Julie’nin tüm insanlara karşı olan sevgisi, iyi niyeti ve sakin tavrı Bryon üzerinde daha önce hiç görülmemiş bir etki yapar ve kısa süre içinde eskiden yaptıklarına pişman olan ve hayatlarını mahvettiği insanları düşündükçe çok üzülen Bryon sonunda bu faşist grubundan tamamen ilişkisini keser. Ancak Bryon’ın gitmek istemesi bir şeyi değiştirmemektedir çünkü grup onu geri istemekte ve bunun için de her şeyi yapmaya hazır halde beklemektelerdir. Bryon yıllardır içinde bulunduğu ve uğruna birçok kişinin kanına girdiği eski çetesinden tamamen sıyrılabilecek midir? 


   

  Diğer Adları:

  Skin

  Yayın Tarihi:

  26 Temmuz 2019

  Senaryo:

  Guy Nattiv

  Ödüller:

  1 ödül & 3 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?