Doraemon 2 (Stand by Me Doraemon 2)
Doraemon 2 (Stand by Me Doraemon 2)
Ryuichi Yagi, Takashi Yamazaki
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.9 IMDB Puanı 200 Görüntülenme

Doraemon 2 (Stand by Me Doraemon 2)

Nobita’nın büyükannesi torunun okulu bitirip sonunda da güzel bir bayanla evlendiğini görmeyi çok istemektedir. Ancak Nobita zamanında büyükannesine gereken ilgiyi gösterememiştir ve artık büyükannesi için de çok geçtir. Yaptığı hatayı anlayan ve bunu telafi etmek isteyen Nobita yeniden bir zaman yolculuğuna hazırlanır. Nobita ve Doraemon yeniden geçmişe yolculuk yapmak için hazırl
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Nobita’nın büyükannesi torunun okulu bitirip sonunda da güzel bir bayanla evlendiğini görmeyi çok istemektedir. Ancak Nobita zamanında büyükannesine gereken ilgiyi gösterememiştir ve artık büyükannesi için de çok geçtir. Yaptığı hatayı anlayan ve bunu telafi etmek isteyen Nobita yeniden bir zaman yolculuğuna hazırlanır. 


  Nobita ve Doraemon yeniden geçmişe yolculuk yapmak için hazırlanırlar. Yolculukları sırasında hale hazırda tanıdıkları herkesin gençlik hallerini de gören Nobita ve Doraemon büyükannenin son dileğini yerine getirmek için büyük bir mücadeleye girişirler. Çünkü geçmişteki kişilikleri ile şu andaki kişilikleri arasında çok fazla fark vardır ve hiçbir şey Nobita’nın düşündüğü gibi değildir. Nobita ve Doraemon geleceklerini garanti almak ve büyükannenin isteklerini yerine getirdiklerinden emin olmak isterken bir yandan da birçok sorunun da nedeni olacaklardır. 


  Stand by Me Doraemon isimli ilk filmin devamı olan 4k formatındaki Stand by Me Doraemon 2 filminde Takashi Yamazaki ile Ryuichi Yagi isimleri yapımın yönetmenliğini üstlenen ekiptir. Wasabi Mizuta ve Megumi Ohara ise Doraemon ve Nobita’ ya sesleri ile hayat veren isimlerdir.

  Diğer Adları:

  Stand by Me Doraemon 2

  Yayın Tarihi:

  20 Kasım 2020

  Senaryo:

  Fujio F. Fujiko, Takashi Yamazaki

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?