Dreamland
Dreamland
Miles Joris-Peyrafitte
2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 194 Görüntülenme

Dreamland

Düşler Ülkesi ismiyle dilerseniz sadece 4k formatta değil aynı zamanda Türkçe dublajıyla da izleyebileceğiniz yapımda Allison banka soyguncu çetesinin bir üyesidir. Soygun başta iyi başlamıştır ancak kısa sürede de kontrolden çıkmıştır. Allison ise polislerden paçayı son an da kurtarmış ve kaçmayı başarmıştır. Ancak Allison bir maske takmadığı için banka da bulunan herkes taraf
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Düşler Ülkesi ismiyle dilerseniz sadece 4k formatta değil aynı zamanda Türkçe dublajıyla da izleyebileceğiniz yapımda Allison banka soyguncu çetesinin bir üyesidir. Soygun başta iyi başlamıştır ancak kısa sürede de kontrolden çıkmıştır. Allison ise polislerden paçayı son an da kurtarmış ve kaçmayı başarmıştır. Ancak Allison bir maske takmadığı için banka da bulunan herkes tarafından kolayca teşhis edilmiş ve polis Allison’ın peşine düşmüş ve hatta onu ölü ya da diri getirene ya da yerini söyleyene yüklüce de bir para ödülü vereceğini duyurmuştur.


  Bu haberi alan kalabalığın içinde ise Eugene adında genç bir adam bulunmaktadır. Ailesinin ölümleri ardına kız kardeşi ve borç içindeki çiftlikleri ile tek başına kalan Eugene için bu ideal bir fırsattır. Eugene bu haberi düşünerek evine geri döndüğünde ise bu kadının kendi ahırında saklandığını fark ettiğinde başta ne yapacağını bilemez. Aklından ilk geçen onu ihbar edip parayı almak ve çiftliğini kurtarmaktır ancak Eugene gözlerini bir türlü bu güzel kadından alamaz ve hayatının hatasını da işte o an da yapar. 


  Eugene soyguncu kaçağı ihbar etmek yerine onunla yüzleşir, ona âşık olur ve her anını onunla geçirmeye başlar. Kız kardeşini ve çiftliğini unutan Eugene artık bu kadının bir kanun kaçağı olduğunu da unutmuştur. Fakat bu durumu Eugene unutsa bile polisler unutmamıştır ve kaçağa her an daha da yaklaşmaktalardır. Eugene ise gerçekleri ve ailesine yaklaştırdığı tehlikeleri göremeyecek kadar aşık olmuş saf bir aptaldan başka bir şey değildir. Çünkü Allison kendisinden yaşça çok büyüktür ve Eugene âşık olsa bile Allison’ın ona âşık olmasına imkan yoktur. Fakat Eugene bu gerçeği de görmek istememekte ve korkunç kaderine doğru hızla ilerlemektedir. Eugene bu gözü kör âşık durumundan ne zaman kurtulacaktır? Ne zaman Allison’ın gerçek yüzü ortaya çıkacaktır? Gerçekten de Allison’ın bu denli genç bir adama aşık olma ihtimali var mıdır?

  Diğer Adları:

  Dreamland

  Yayın Tarihi:

  17 Kasım 2020

  Senaryo:

  Nicolaas Zwart

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?