Düşüş (Falling)
Düşüş (Falling)
Viggo Mortensen
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 361 Görüntülenme

Düşüş (Falling)

Bir baba ve oğlun dramına tanık olacağınız dublajlı ile 4k formatı da ayarlanan Düşüş filminde, Willis ve John isimli baba oğlun yaşayacakları son zamanlar konu edilmektedir. Willis ve John en başından beri birbirleri ile anlaşamayan bir baba oğuldur. Willis aşırı derecede sert bir mizaca sahiptir ve bu sertliği ile oğlunu yetiştirmiştir. Ancak John babası ile uzun

Reklamı Geç
20
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Bir baba ve oğlun dramına tanık olacağınız dublajlı ile 4k formatı da ayarlanan Düşüş filminde, Willis ve John isimli baba oğlun yaşayacakları son zamanlar konu edilmektedir. 


  Willis ve John en başından beri birbirleri ile anlaşamayan bir baba oğuldur. Willis aşırı derecede sert bir mizaca sahiptir ve bu sertliği ile oğlunu yetiştirmiştir. Ancak John babası ile uzun bir süre kalmaz ve gidebildiği ilk fırsatta da babasını terk eder. John babasının yanından ayrıldıktan sonra özgürlüğü ve kendisini yeniden keşfetmiş ve yetişkin bir adam olmuştur. Ancak Willis oğlunun seçimlerini asla tasvip etmemiş ve her fırsatta ona bu hislerini sert bir dille ifade etmiştir. Bu yüzden de yıllar boyunca görüşmeyen baba ve oğul son defa yeniden birleşecek ve geçmiş hem şimdi hem de gelecek hakkında bir çok şeyi gözden geçireceklerdir.


  Willis oldukça yaşlanmıştır ve torununu da nerdeyse hiç görmemiştir. Bu nedenle Willis oğlu John’u arar ve ona kendisinin şehri taşınmak istediğini ve onlara yakın olmak istediğini, bu yüzden de oğluna kendisi için bir ev bulmasını söyler. Ansızın aldığı bu haber üzerine John neye uğradığını şaşırır çünkü babasının kocasını kabul etmediğini ve bir araya geldiklerinde büyük kavgaların da çıkacağını bilmektedir. Ama John’un elinden bir şey gelmez ve mecburen babası geldiğinde ona yeni evleri gösterir. Kendisine güzel bir ev bulana kadar Willis oğlunun evinde kalmaya karar verir ve böylece torununu da hemen görebilecektir.


  Willis oğlunun evine geldiğinde John’un aklına gelen başına gelir ve babası şimdiden kocası ile kavga etmeye başlamıştır bile. Ama John bu defa babasında farklı bir durumu sezer. Babası normalde kaba ve serttir ancak bu defa bu tutumu çok daha şiddetli bir seviyededir. Babasını izleyen ve aslında babasının bunamaya başladığını anlayan John babasını tek başına bırakmak istememektedir ancak babası eskisinden çok daha beter bir haldedir ve ağzından çıkanları kulağı da artık işitmemektedir…

  Diğer Adları:

  Falling

  Yayın Tarihi:

  05 Şubat 2021

  Senaryo:

  Viggo Mortensen

  Ödüller:

  4 ödül & 17 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?