Düzenbaz Kardeşler (Get the Grift)
Düzenbaz Kardeşler (Get the Grift)
Pedro Antônio Paes
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 190 Görüntülenme

Düzenbaz Kardeşler (Get the Grift)

Clovis ile Lohane kardeşlerin kolay yoldan para tutkularını ele alan ve bu durumu da çok komik bir dille işleyen 4k formatlı Get the Grift filmi, Clovis ile Lohane’in kolay para uğruna giriştikleri bir kumpasın ardına başlarına gelen olayları ele almaktadır.Lohane kendine ait küçük bir iş yerine sahip olsa da arada sırada bazı küçük oyunları çevirmekten kendini ala
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Clovis ile Lohane kardeşlerin kolay yoldan para tutkularını ele alan ve bu durumu da çok komik bir dille işleyen 4k formatlı Get the Grift filmi, Clovis ile Lohane’in kolay para uğruna giriştikleri bir kumpasın ardına başlarına gelen olayları ele almaktadır.


  Lohane kendine ait küçük bir iş yerine sahip olsa da arada sırada bazı küçük oyunları çevirmekten kendini alamaz. Erkek kardeşi Clovis’in ise normal bir işe girmek gibi bir düşüncesi dahi yoktur ve hızlı para kazanmanın peşindedir. Kendini iyi bir dolandırıcı zanneden Clovis aslında çevirdiği hiçbir kumpasta başarılı olamamıştır.


  Ama Clovis sonunda çok büyük bir işi bağlamak üzeredir ve sıra paraları cebe indirmeye gelmiştir ancak tam da bu an da dolandırmak istediği adamlar onun gerçek kimliğini öğrenirler. Adamların olayı anladığını gören Clovis’in ise kaçmaktan başka bir çaresi kalmamıştır. Lohane ise ekmek yediği seyyar yemek dükkânında yaptığı bazı yolsuzluklar nedeni ile ekmek teknesinden olur. İki kardeş için de çok zor bir dönemdir ve bir şekilde kader birbirlerini uzun zamandır görmeyen ve konuşmayan kardeşleri birleştirir. Bir taraftan Lohane diğer taraftan da Clovis kaçarken birbirlerinin yoluna çıkıverirler. İkisi de bir diğerinin kaçtığını anlar ve kaçmaya birlikte devam ederler.


  Clovis ve Lohane son sürat peşlerindeki adamlardan kaçarken bir an için durur ve düşünürler. Zaten kaçmaktadırlar ve kaybedecekleri bir şey de kalmamıştır. Bu yüzden Clovis ve Lohane kardeşler kaçmak yerine nefes alıp düşünmek isterler. Kısa bir süre düşündükten sonra akıllarına güzel bir oyun gelir ve bu oyunu bu sefer birlikte yapmaya ve milleti birlikte dolandırıp kazandıkları parayı bölüşmeye karar verirler. Türkçe dublajıyla Düzenbaz ismiyle bulacağınız filmin sonunda acaba Clovis ve Lohane kardeşler bu defa istedikleri gibi büyük bir para kazanmayı başarabilecekler midir? Peki ya bu defa da başaramazlarsa onları bekleyen son ne olacaktır? Yoksa akla hayale gelmeyen olacak ve Clovis ve Lohane kardeşler bu defa turnayı gözünden mi vuracaklardır?

  Diğer Adları:

  Get the Grift

  Yayın Tarihi:

  28 Nisan 2021

  Senaryo:

  Fil Braz

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?