Ertelenen Aşk (This Little Love of Mine)
Ertelenen Aşk (This Little Love of Mine)
Christine Luby
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 248 Görüntülenme

Ertelenen Aşk (This Little Love of Mine)

Laura sonunda mezun olmuştur ve avukat olarak da dev bir avukatlık bürosunda kendisine bir iş bulmuştur. Burada yükselmeye başlayan Laura odasına gelen yaşlı patronunun uzun zamandır beklediği ortaklık teklifini etmesi ile hayallerindeki son olayı da gerçekleştireceğini düşünmektedir. Laura için en baştan beri en büyük hayali bir gün bu avukatlık bürosunun ortaklarından birisi olmaktı ve sonund
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Laura sonunda mezun olmuştur ve avukat olarak da dev bir avukatlık bürosunda kendisine bir iş bulmuştur. Burada yükselmeye başlayan Laura odasına gelen yaşlı patronunun uzun zamandır beklediği ortaklık teklifini etmesi ile hayallerindeki son olayı da gerçekleştireceğini düşünmektedir. Laura için en baştan beri en büyük hayali bir gün bu avukatlık bürosunun ortaklarından birisi olmaktı ve sonunda beklediği teklif ansızın kendisine yapıldı. Laura elbette tereddüt dahi etmeden bu teklifi kabul eder ancak şirket sahibinin ortaklığının resmileşmesi için kendisinden istediği küçücük bir istek vardır. Bu küçük istek ise torunu Chip’i bir şekilde Laura’nın şirketin başına geçmesi için ikna etmesidir. Çünkü asıl patron çok yaşlanmıştır ve bir an önce torununu başa geçirip emekli olmak istemektedir. 


  Laura ve Chip aslında eski dostturlar ancak yıllar önce araya yaşam şartları girdiği için bir daha bir araya gelememişlerdir. Chip ise şu an da iş stresinden ve gerçek hayatın dertlerinden uzakta tropik bir adada gününü gün ederek yaşamaktadır. Laura patronunun bu şartını yerine getirmek ve ortaklığı kazanabilmek için hemen yüzlerce sayfadan oluşan kontratı da yanına alır ve Chip’in bulunduğu adaya gider. Laura böyle bir teklife Chip’in balıklama atlayacağını zanneder ve masumca yüzlerce sayfalık sözleşmeyi Chip’in hemen imzalaması için uzatır. Bu duruma gülen ve şirketin umurunda olmadığını söyleyen Chip, kontratı okumadan imzalamayacağını söyler. Laura ise hemen okumaya başlamasını ve acelesi olduğunu söylediğinde bu Chip’in daha da hoşuna gider çünkü Chip’in hiçbir acelesi yoktur. 


  Laura giderek sinirlenmeye ve stres yapmaya başlamıştır ve Chip, Laura’nın bu tavrından hiç hoşlanmaz. Ama Laura mecburen Chip’in peşine düşer ve onu sözleşmeyi okuması için ikna etmeye çalışır. Chip sonunda Laura’ya eğer yanında şehrin stresini taşımazsa ve adada onunla iyi ve eğlenceli vakit geçirmeyi başarırsa bunu başardığı her an için sözleşmenin bir sayfasını okuyacağını söyler ve böylece de sitemizde hem dublajıyla hem de 4k film formunda izleyeceğiniz Ertelenen Aşk filmi de başlamış olur.


   

  Diğer Adları:

  This Little Love of Mine

  Yayın Tarihi:

  07 Haziran 2021

  Senaryo:

  Georgia Harrison

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?