Ev Baskını (Intrusion)
Ev Baskını (Intrusion)
Adam Salky
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.2 IMDB Puanı 233 Görüntülenme

Ev Baskını (Intrusion)

Henry bir mimardır ve uzun bir süredir de eşi Meera için tasarladığı evi inşa etmekle uğraşmıştır. Henry sonunda evi tamamlar ve eşini de alıp ona evi gösterir. Henry’nin eşi Meera evi çok beğenmiştir ancak çok ıssız bir yerde olması pek hoşuna gitmemiştir. Ancak hem Henry hem de Meera vakit kaybetmeden yeni hayatlarına başlamak istemektelerdir.Türkçe dublajda Ev Baskını 
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Henry bir mimardır ve uzun bir süredir de eşi Meera için tasarladığı evi inşa etmekle uğraşmıştır. Henry sonunda evi tamamlar ve eşini de alıp ona evi gösterir. Henry’nin eşi Meera evi çok beğenmiştir ancak çok ıssız bir yerde olması pek hoşuna gitmemiştir. Ancak hem Henry hem de Meera vakit kaybetmeden yeni hayatlarına başlamak istemektelerdir.


  Türkçe dublajda Ev Baskını ismini alan 4k formatlı film, bu iki çiftin yeni evlerine taşınmalarının hemen ardına gerilim dolu anlara sahne olacaktır. Çünkü taşındıklarının akşamında onları evde korkunç bir sürpriz beklemektedir. 


  Meera ve Henry evlerine taşınırlar ve yeni hayatlarına başlamış olurlar ama daha bir gün bile dolmadan çift evlerine izinsiz giren maskeli bir adam tarafından saldırıya uğrar. Ama neyse ki Meera ve Henry adamla savaşırlar ancak adam gitmek ya da kaçmak bilmeden onlara saldırmaktadır ve bu yüzden de Henry adamı vurur. Bunun üzerine Meera çok korkar ve evden bir an önce gitmek ister. Ancak Henry buna gerek olmadığını söyler ve hemen eve yeni güvenlik sistemi kurar. Henry için her şey eskisi gibi olmuştur ve bu sistem sayesinde de artık korkmalarına gerek kalmamıştır.


  Ama Meera öyle düşünmemektedir ve böyle bir saldırının kendilerine neden yapıldığını öğrenmek ister. Henry ise olayın üstüne bu kadar gitmemesi gerektiğini ve bunun herkesin başına gelebilecek türden bir olay olduğunu söyler. Meera ise kocası Henry ile aynı fikirde değildir ve bu olayın altında başka bir şeyler olduğunu hisseder. Meera bu olayın böylece kalmayacağını ve bu saldırgan kimse onu tanıyan birilerinin onlardan intikam almak için onlara saldıracaklarından korktuğunu söyler. Henry tam da Meera’nın bu laflarına karşı çıkacağı sırada evlerine maskeli başka bir adam daha çoktan girmiştir. Meera ve Henry’nin ölüm kalım savaşı da kaldığı yerden devam etmeye başlamıştır. Bu insanlar neden özellikle Meera ve Henry çiftini hedef almaktadırlar? Meera’nın hissettiği gibi acaba bu olayın ardında başka olaylar mı gizlidir?

  Diğer Adları:

  Intrusion

  Yayın Tarihi:

  22 Sep 2021

  Senaryo:

  Chris Sparling

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?