Festival
Festival
Iain Morris
2018
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 215 Görüntülenme

Festival

Nick adındaki genç ve yeni terk edilen yeni üniversite mezunu bir gencin, bir dostu sayesinde depresyondan kurtulmak için verdiği çabalarda başına gelen olayları ele alan 4k formatlı The Festival filminde Nick saf ve üniversiteden mezun olmak üzere olan bir gençtir.Nick üniversite sonrası kız arkadaşı ile kuracağı hayatın hayallerini kurarken mezuniyet gününde kız
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Nick adındaki genç ve yeni terk edilen yeni üniversite mezunu bir gencin, bir dostu sayesinde depresyondan kurtulmak için verdiği çabalarda başına gelen olayları ele alan 4k formatlı The Festival filminde Nick saf ve üniversiteden mezun olmak üzere olan bir gençtir.


  Nick üniversite sonrası kız arkadaşı ile kuracağı hayatın hayallerini kurarken mezuniyet gününde kız arkadaşı tarafından hem de hiç beklenmedik bir şekilde terk edilir. Bunun sonucunda korkunç bir bunalıma giren Nick çareyi evden çıkmaksızın ve durmadan ağlayarak yatağında geçirmekte bulur. Nick artık odasından hatta yatağından çıkmamakta ve nerede yanlış yaptığını düşünüp eski kız arkadaşı için ağlamaktadır. Fakat bu durumunu hiç beğenmeyen ve bu ruh halinden kurtulması gerektiğine karar veren en iyi arkadaşı Shean hemen Nick’in evine gider ve dışarıda mükemmel bir gençlik festivalini kaçırdığını ve bunu yapmasının gençlik açısından bir suç olduğunu söyler. Uzun süre dil döken ve civarda bir gençlik festivalinde yeni kızların onu beklediğini söyleyen Shean sonunda yakın dostu Nick’i festivale gitmeye ikna etmeyi başarır. Sonrasında hemen hazırlanan ve çadırlarını alan iki kafadar festivalin yolunu tutarlar.


  Nick bu kadar çok mezun öğrenciyi ve diğer gençleri bir arada daha önce görmemiştir ve bu duruma heyecanlanır. Herkes birer çadır kurmuş ve günlerini içerek ve eğlenerek geçirmektedir. Kısa sürede olaya ayak uydurmaya başlayan Nick bu festivalde eski kız arkadaşının da olduğu gördüğünde bir yandan sevinirken bir yandan da yeniden depresyona girmeye başlar. Fakat neyse ki Shean oradadır ve kendisine artık her şeyi unutup anı yaşaması gerektiğini ve bu anların bir daha asla geri gelmeyeceğini söyler. Sözlerini yapabildiği kadar da çılgınlık yapması gerektiğini çünkü festival sonrası gerçek dünyanın onu beklediğini de ekleyen Shean sonunda Nick’in dikkatini çekmeyi de başarmıştır. Nick ise kişiliği gereği olayları aşırı derecede abartacak, gençlik anlarını bir dizi komik olaylara çevirecek ve sonunda da festivaldeki en çılgın kişilerden biri olmayı başaracaktır.

  Diğer Adları:

  The Festival

  Yayın Tarihi:

  06 Aralık 2019

  Senaryo:

  Keith Akushie, Joe Parham

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?