Finding You(Finding You)
Finding You(Finding You)
Brian Baugh
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 216 Görüntülenme

Finding You(Finding You)

Jenny B. Jones’un tanınmış romanı olan There Youll Find Me isimli kitabın senaryo uyarlaması olan Finding You aşk ve dram üzerine kurulu bir filmdir. 4k formatıyla da izleyeceğiniz filmde Katherine McNamara, Rose Reid ve Jedidiah Goodacre isimleri başrol oyuncu kadrosunu oluştururken, Brian Baugh yapımın hem yönetmeni hem de romanı filme uyarlayan isimdir. Finley,
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Jenny B. Jones’un tanınmış romanı olan There Youll Find Me isimli kitabın senaryo uyarlaması olan Finding You aşk ve dram üzerine kurulu bir filmdir. 4k formatıyla da izleyeceğiniz filmde Katherine McNamara, Rose Reid ve Jedidiah Goodacre isimleri başrol oyuncu kadrosunu oluştururken, Brian Baugh yapımın hem yönetmeni hem de romanı filme uyarlayan isimdir. 


  Finley, New York müzik okulunda hiç yapmaması gereken korkunç hataları hem de seçmeler zamanında yaptığı için kendisini bunalımda hisseder. Bunun üzerine yakın çevresinin tavsiyelerine uyan Finley bir süre kafasını toparlamak ve yeninde motive olabilmek için İrlanda’da yaşayan tanıdıklarının yanına tatile gitmeye karar verir. Küçük ve şirin bir sahil kasabasına doğru yola çıkan Finley’in yanından ünlü ve genç aktör Beckett oturmaktadır ve Beckett bir film çekimi için aynı kasabaya gidecektir. 


  Finley başta şaşırsa da sonrasında bu duruma aldırmaz ve Beckett’i pek kafasına takmaz. Ama Finley gittiği evde hem de mutfakta Beckett’i gördüğünde şaşırmaktan kendini alamaz. Beckett film çekimleri boyunca bu evde kalacaktır ve Finley bu konuda söz sahibi değildir. Bu yüzden yapılması gereken en iyi şeyin bu kendini beğenmiş aktöre iyi davranmak olduğuna karar veren Finley artık Beckett ile dost olma yolundadır. Fakat kısa süre içinde bu dostluk yerini bir aşka bıraktığında Finley’de bu durum karşısında hayretini gizleyemez.


  Beckett hiç de sandığı gibi birisi değildir ve dış görünüşü çok aldatıcıdır. Sıcak ve iyi kalpli bir insan olan Beckett kısa sürede Finley’in kalbini kazanmıştır ve aşkları da gün geçtikçe daha da büyümektedir. Ama bu ansızın beliren aşkın önüne de ansızın ortaya çıkan engeller gelmiştir. Çünkü Beckett’ın çevresi bu aniden gelişen aşkın onun kariyeri için tehlikeli olabileceğini ve bu aşka hemen son vermesi gerektiğini kendisine söylediklerinde Beckett ne yapacağını bilemez. Ama eninde sonunda bir karar vermesi gerektiğini bilen Beckett uzun bir karar aşamasına girer …

  Diğer Adları:

  Finding You

  Yayın Tarihi:

  14 Mayıs 2021

  Senaryo:

  Jenny B. Jones, Brian Baugh

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?