Fok Birliği (Seal Team)
Fok Birliği (Seal Team)
Greig Cameron, Kane Croudace
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 245 Görüntülenme

Fok Birliği (Seal Team)

Sitemiz üzerinden Türkçe dublajı ve 4k formatıyla izleyebileceğiniz film, 2021 yapımı bir animasyon ve komedi filmidir.Yönetmen koltuğunda Greig Cameron ve Kane Croudace’in oturduğu animasyon filmi Seal Team, bir fok balığı topluluğunun, köpek balıkları saldırıları karşısında bir takım kurmasını ve köpek balıklarını püskürtmeye çalışmasını anlatır.Bir
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Sitemiz üzerinden Türkçe dublajı ve 4k formatıyla izleyebileceğiniz film, 2021 yapımı bir animasyon ve komedi filmidir.


  Yönetmen koltuğunda Greig Cameron ve Kane Croudace’in oturduğu animasyon filmi Seal Team, bir fok balığı topluluğunun, köpek balıkları saldırıları karşısında bir takım kurmasını ve köpek balıklarını püskürtmeye çalışmasını anlatır.


  Bir gün köpek balıkları, yemek ararken Benji isimli bir fok balığını yer. Benji, Sea Island’da birçok kişi tarafından sevilen ve tanınan bir fok balığıdır. Benji karakterini filmde Julian Alexander Smith isimli seslendirme sanatçısı seslendirir. Benji’nin en yakın arkadaşlarından olan Quinn ise buna bir son vermeye ve arkadaşının bir hiç uğruna ölmemiş olmasını sağlamaya karar verir. Filmin odağında yer alan ve bir fok takımı kurulmasında önemli bir rol oynayan Quinn isimli fok balığını, Jessie T. Usher isimli seslendirme sanatçısı seslendirir.


  İnatçı bir yapısı olan Quinn, köpek balıklarını savuşturmak için, fok balığı arkadaşlarından  oluşan bir savunma ekibi kurmaya karar verir. Quinn isimli fok balığı, köpek balıklarının kıvrak zekaları, kurnaz yapıları, jilet gibi keskin dişleri ve bomboş mideleri ile kendilerinden çok daha güçlü olduğuna kanaat getirir. Bu nedenle Quinn, tanıdığı ve bu işin üstesinden gelebileceğine inandığı bir arkadaşından yardım almaya karar verir.


  Quinn’in kendilerine yardımcı olması için başvurduğu arkadaşı Claggart’tır .Seal Team filminde Claggart karakterini J. K. Simmons isimli seslendirme sanatçısı seslendirir. Fok balığı ekibine yardımcı olmak ve daha fazla fok balığının köpek balıkları tarafından öldürülmesini engellemek için olaya dâhil olmaya karar veren Claggart karakteri, askeri tecrübesi olan zeki ve yaratıcı bir karakteridir.


  Claggart ve Quinn’in fok arkadaşları ekibi bir araya gelerek, köpek balıklarını savuşturabilecek kadar zekice bir plan yapar. Günün sonunda Quinn, ekibi ve Claggart, köpek balıklarını savuşturmayı başarır. Bir barış havasının esmeye başladığı Sea Island’da, endişenin ve korkunun tekrar başlaması uzun sürmez. 


  Yaptıkları saldırının yeterli olmadığını, köpek balıklarının tekrar gelerek fok balıklarının hayatlarını tehdit ettiğini gören Quinn, ikinci bir saldırı düzenleyerek köpek balıklarından kurtulabilecek midir?

  Diğer Adları:

  Seal Team

  Yayın Tarihi:

  31 Aralık 2021

  Senaryo:

  Greig Cameron, Brian Cleveland, Jason Cleveland

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?