Futbolun Çocukları (12 Mighty Orphans)
Futbolun Çocukları (12 Mighty Orphans)
Ty Roberts
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 197 Görüntülenme

Futbolun Çocukları (12 Mighty Orphans)

Jim Dent’in romanının yeniden uyarlaması olan ve 7.0 puanı ile dikkatleri üzerine toplayan ve güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan 12 Mighty Orphans filminin yönetmen koltuğunda Ty Roberts otururken, Lena Garrison ve Kevin Meyer isimleri de senarist koltuklarında oturmaktalardır. Vinessa Shaw, Robert Duval ve Luke Wilson isimleri ise filmin başrol oyuncu kadrosunu oluşturmakta
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Jim Dent’in romanının yeniden uyarlaması olan ve 7.0 puanı ile dikkatleri üzerine toplayan ve güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan 12 Mighty Orphans filminin yönetmen koltuğunda Ty Roberts otururken, Lena Garrison ve Kevin Meyer isimleri de senarist koltuklarında oturmaktalardır. Vinessa Shaw, Robert Duval ve Luke Wilson isimleri ise filmin başrol oyuncu kadrosunu oluşturmaktadır.


  Sitemizde sizler için Türkçe dublajlı olarak sunduğumuz ve 4k film izle kalitesine de görüntüsünü yükseltmiş olduğumuz yapım, Rusty isimli bir lise koçunun takımı için verdiği mücadeleyi ve bu mücadelenin sonunda kazandıkları büyük ödülü konu almaktadır.


  Rusty’nin çok şüpheli ve sırlarla dolu bir geçmişi olsa da Rusty lisede koçluk işini üstlenmiştir ve bu şekilde hayatını kazanmaktadır. Rusty her ne kadar mutlu birisi gibi görünse de aslında bir yetimdir ve yetimliğin hayatı boyunca ona verdiği terk edilmişlik hissini kalbinin derinliklerinde halen hissetmektedir. 


  Fakat hayat Rusty için değişmek üzeredir çünkü yeni bir takım kurulmaktadır ve bu takımdaki öğrencilerin hepsi de yetim öğrencilerdir. Rusty bu bir avuç terk edilen ve ötelenen çocuktan birer yıldız ve başarılı bir takım yaratmak zorundadır. İnsanlar bu takımın asla kazanamayacağını düşünseler de Rusty bunun aksini düşünmektedir. Çocukların neler hissettiğini çok iyi bilen ve bu hislerini pozitif bir şekilde yönlendirmesi gerektiğini anlayan Rusty onarlın içindeki öfkeyi sahalara taşımalarını ve bu öfke ile futbol oynamalarını sağlar. Kısa sürede Rusty’nin taktiği işe yaradığını gösterir ve takım birer birer tüm rakip takımları yenmeye başlar. Kısa sürede kasabalarında ilgi odağı olmaya başlayan Rusty ve takımına kasaba halkından destek yağmaya başlar. Şimdiyse asıl önemli olan gün yaklaşmaktadır yani şampiyonluk günü. Rusty ve takımı hem kasabaları hem liseleri hem de kendileri için bu şampiyonluğu kazanmak ve hatta tarih yazmak istemektelerdir. Acaba Rusty ve takımı gerçekten şampiyonluğu kazanabilecekler midir? Yoksa takım ruhu şampiyonluğa dek ayakta kalmayı başaramayacak mıdır?


   

  Diğer Adları:

  12 Mighty Orphans

  Yayın Tarihi:

  18 Haziran 2021

  Senaryo:

  Jim Dent, Ty Roberts, Lane Garrison

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?