Gecenin Dişleri (Night Teeth)
Gecenin Dişleri (Night Teeth)
Adam Randall
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 244 Görüntülenme

Gecenin Dişleri (Night Teeth)

Benny üniversiteyi bitirebilmek için arada sırada ek işler yapmak zorunda genç bir adamdır. Hem okuyup hem de part time çalışan Benny gündüzleri okula gitmekte ve geceleri de şoförlük yapmaktadır. Yine bir gece arabasına iki güzel kadını alan ancak onlarda bir tuhaflık da sezen Benny gecenin çok iyi başladığını düşünür.Gecenin Dişleri ismindeki 4k formatlı filmde B
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Benny üniversiteyi bitirebilmek için arada sırada ek işler yapmak zorunda genç bir adamdır. Hem okuyup hem de part time çalışan Benny gündüzleri okula gitmekte ve geceleri de şoförlük yapmaktadır. Yine bir gece arabasına iki güzel kadını alan ancak onlarda bir tuhaflık da sezen Benny gecenin çok iyi başladığını düşünür.


  Gecenin Dişleri ismindeki 4k formatlı filmde Benny kendi kendine yetmeye çalışmakta ve okulu bitirmenin hayalini kurmaktadır. Gece işine yine her zaman ki gibi başlayan Benny iki güzel kadının arabasına binip onu tüm gece için kiralamak istediğini öğrendiğinde gözünün önünde dolar işaretleri belirmeye başlar. Çünkü tüm gece boyunca full çekecek olan Benny gecenin sonunda çok yüklü bir parayı garantilemiştir.


  Benny bu teklifi elbette ışık hızı ile kabul eder ve kadınları bir partiden diğerine taşımaya başlar. Ama daha ilk partide bir şeyler tuhaftır ve ansızın ortaya çıkan kavga da Benny’nin kadınların aslında vampir olduklarını anlamasını sağlar. O an da kaçmak isteyen Benny kadının dişlerini boynunda hisseder ve kaçmaması gerektiğini de o an da anlamış olur. Kadınlar sadece ondan gece boyu onlar için çalışmasını ve etliye sütlüye karışmaması gerektiğini açıkça belirtirler. Ama gece ilerlemeye devam ettikçe rakip bir vampir klanı ortamı iyice kan gölüne çevirmeye başlar.


  Ancak her şey bu kadar da değildir elbette ve saf Benny henüz insanlığın koruyucuları ve vampirler arasında olan savaşa tanıklık etmemiştir. Benny rakip vampir klanı, adına çalıştığı iki kadın vampir ve bir de insanlığın koruyucuları arasında sıkışıp kalır ve kaçmaya da hiç cesareti yoktur. Gece ilerledikçe dünya düzeni hakkındaki gerçekleri de öğrenmeye başlayan Benny artık tam bir kaosun içinde yaşam mücadelesi vermeye başlar. Benny bu yaşadıklarını bir daha unutabilecek midir? Daha da önemlisi böylesine korkunç bir üçgenden kurtulmayı başarıp, normal hayatına dönebilecek midir?

  Diğer Adları:

  Night Teeth

  Yayın Tarihi:

  20 Ekim 2021

  Senaryo:

  Brent Dillon

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?