Geçiş Noktası (Crossing Point)
Geçiş Noktası (Crossing Point)
Daniel Zirilli
2016
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.1 IMDB Puanı 177 Görüntülenme

Geçiş Noktası (Crossing Point)

Meksika kartelinden, akıllarında sadece güzel bir tatil yapma olan bir çifte, bir çanta dolusu kokaine ve sadece 12 saat gibi kısa bir süreye sınırlı bir macerayı anlatan Crossing Point isimli dublajlı ve 4k filmde, iki masum turistin balına gelen dehşet verici olaylar anlatılmaktadır.Michael ve Olivia birbirlerine olan aşklarını güzel bir tatille daha da arttırmak

Reklamı Geç
20
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Meksika kartelinden, akıllarında sadece güzel bir tatil yapma olan bir çifte, bir çanta dolusu kokaine ve sadece 12 saat gibi kısa bir süreye sınırlı bir macerayı anlatan Crossing Point isimli dublajlı ve 4k filmde, iki masum turistin balına gelen dehşet verici olaylar anlatılmaktadır.


  Michael ve Olivia birbirlerine olan aşklarını güzel bir tatille daha da arttırmak ve yorgunluk atmak için güzel Baja’ya giderler. Ancak Michael ve Olivia bu bölgenin uyuşturucu kartelinin evi olduğunu bilmemektelerdir. Michael ve Olivia güzel bir tatile başladıklarını düşündüklerinde Olivia’nın kartel tarafından ansızın kaçırılması tüm mutluluklarını alt üst etmiştir. Michael sevgilisinin nelere maruz kalabileceğini düşündükçe aklını kaçırma noktasına gelmektedir ancak Michael sabretmek zorundadır. Sonunda Michael uyuşturucu kartelinin Olivia’yı kaçırdığını anlar ve eğer kartelin bir isteğini vaktinde yerine getirirse o zaman Olivia’nın ölmeyeceğine dair söz alır. 


  Uyuşturucu kartelinin Michael’dan istediği iki şey vardır. Birincisi ağzına kadar kokain dolu bir çantayı alması ve Amerika sınırından geçirmesidir. İkincisi ise bunu 12 saat içinde yapmasıdır. Eğer bu istekleri yerine gelirse Olivia’da serbest bırakılacaktır. Bu sırada Michael fark etmese de polis de bu kartelin uzun zamandır peşindedir ve neler olup bittiğini çok yakından takip etmektedir. Ama Michael bu denli yabancı bir ülkede ne polise ne de kartele güvenmemektedir ve Michael’ın aklının bir ucunda Olivia’nın ne olursa olsun öldürüleceği fikri bulunmaktadır.


  Ancak yine de işini şansa bırakmak istemeyen Michael her ne kadar istediklerini yapar gibi görünse de bir taraftan da kendi kurtarma planını yapmaktadır. Çünkü sonuçta bu kişiler uyuşturucu kartelidir ve ne olursa olsun sözlerine güvenilecek türden kişiler değillerdir. Bakalım Michael bir şekilde Olivia’yı kurtarmayı başarabilecek midir? Uyuşturucu karteli nasıl oldu da bunca zamandır yakayı ele vermemişlerdir? Michael uyuşturucuyu zamanında sınırdan geçirse bile, kartelin Olivia’yı öldürmeyeceğini ne garanti edecektir? Michael karteli mi dinlemelidir yoksa kendi planını mı uygulamalıdır?

  Diğer Adları:

  Crossing Point

  Yayın Tarihi:

  03 Mayıs 2016

  Senaryo:

  Paul Dominic, Shawn Lock, Daniel Zirilli

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?