Gelecek Dünya (The World to Come)
Gelecek Dünya (The World to Come)
Mona Fastvold
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 291 Görüntülenme

Gelecek Dünya (The World to Come)

The World To Come, Mona Fastvold tarafından yönetilen, Ron Hansen ve Jim Shepardın aynı adlı hikayesine dayanan senaryosundan bir 2020 drama filmi. Vanessa Kirby, Katherine Waterston, Christopher Abbott ve Casey Affleck filmin kadrosunda rol alıyor. 1850lerde New Yorkun taşrasında, Abigail, kocası Dyer ile birlikte yaşadığı kırsal çiftlikte yeni bir yıla başlar. Abigail, günlük yazılarının üzer
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  The World To Come, Mona Fastvold tarafından yönetilen, Ron Hansen ve Jim Shepardın aynı adlı hikayesine dayanan senaryosundan bir 2020 drama filmi. Vanessa Kirby, Katherine Waterston, Christopher Abbott ve Casey Affleck filmin kadrosunda rol alıyor. 1850lerde New Yorkun taşrasında, Abigail, kocası Dyer ile birlikte yaşadığı kırsal çiftlikte yeni bir yıla başlar. Abigail, günlük yazılarının üzerinden gelecek yılı değerlendirirken, kasıtlı, sabırlı tavrı ile çözülen karmaşık duyguları arasındaki belirgin zıtlığı yaşamaktadır. The World To Come  filmi Full HD 1080p kalitede sizlere sitemizde sunulmaktadır. Eğer isterseniz filmin farklı sürümlerine de sitemizden ulaşabilir ve internet hızınıza uygun olan özellik ile bu muhteşem filmi izleyebilirsiniz. 


  Yapımda; Bahar gelir ve Abigail, kocası Finney ile komşu bir çiftliği kiralayan duygusal açıdan açık sözlü ve göz alıcı güzellikte yeni gelen Tallie ile tanışır. İkili, yaşamlarında var olduğunu bilmedikleri bir boşluğu doldurarak, geçici bir ilişki kurar. Çok geçmeden, kadınlar birbirlerine düzenli ziyaretler yapmaya başlarlar, samimi Tallie ikna ederek Abigaili kabuğundan çıkarmayı başarır. İkili, dedikoduları, şikâyetleri ve nihayetinde, yerleştikleri erkeklerden uzakta bir alan yaratırken kişisel güvenlerini paylaşıyor. Tallie, Abigailin nezaketinden ve keskin zekâsından etkilenir. Yakınlıkları bir süre sonra tehlikeli bir hal alacaktır. Abigail ve Tallie, yakalanırlarsa sonuçlarının korkunç olacağının farkındadır. Tallie ile tan��şmadan önce Abigailin hayatı, hüzünlü kocası Dyer (Casey Affleck) ile birlikte yürüttüğü zorlu çiftlik çalışmaları tarafından tanımlanır. 


  İkili, küçük kızlarını hastalık yüzünden trajik bir şekilde kaybettikten sonra çok üzülür. Tallie ve Finney (Christopher Abbott) gelene kadar hayatlarında her şey çıkmaza girmiştir. Abigail ve Tallie’nin kızaran şeftali ve krem yüzleri arasında gözle görülür ve anında bir bağlantı tespit edilir. Daha sonra, kocalarının artan şüphelerine rağmen, eylemleri daha da cesur bir hal alır. Finney ve Tallie bir gün yürek burkan bir şekilde ortadan kaybolunca maceracı ruhlu Abigail, bir haritadan başka hiçbir şeyle donanmamış halde talihsiz sevgilisini bulmak için yola çıkar.  


   

  Diğer Adları:

  The World to Come

  Yayın Tarihi:

  02 Mart 2021

  Senaryo:

  Ron Hansen, Jim Shepard

  Ödüller:

  4 ödül & 10 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?