Görünmez Bir Kızın İtirafları (Confessions of an Invisible Girl)
Görünmez Bir Kızın İtirafları (Confessions of an Invisible Girl)
Bruno Garotti
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.2 IMDB Puanı 234 Görüntülenme

Görünmez Bir Kızın İtirafları (Confessions of an Invisible Girl)

Tetê isimli asosyal ve kendine hiç güveni olmayan 16 yaşındaki bir kızın hayatına odaklanan Confessions of an Invisible Girl filminde Tetê isimli genç kızın geçirdiği büyük değişimin ardına yaşadığı duygusal ve komik olaylar ele alınmaktadır.Tetê asosyal, gözlükleri olan ve kendisine hiçbir şekilde bakmayan genç bir kızdır. Tetê lisede popüler kızlar tarafından ala
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Tetê isimli asosyal ve kendine hiç güveni olmayan 16 yaşındaki bir kızın hayatına odaklanan Confessions of an Invisible Girl filminde Tetê isimli genç kızın geçirdiği büyük değişimin ardına yaşadığı duygusal ve komik olaylar ele alınmaktadır.


  Tetê asosyal, gözlükleri olan ve kendisine hiçbir şekilde bakmayan genç bir kızdır. Tetê lisede popüler kızlar tarafından alay konusudur ve hiçbir erkekte ona bakmamaktadır. Ama Tetê için her şey bu kadar da değildir. Anne ve babası uzun zamandır düzgün birer iş bulamamışlardır ve bu yüzden de bu durumun verdiği stresle onunla ilgilenememişlerdir. Ancak Tetê onların bu ilgisizliğini kendisini istemediklerine yormaktadır. 


  Fakat bir gün Tetê anne ve babasından taşınmak zorunda oldukları haberini aldığında buna üzülmek yerine sevinir. Çünkü ailesi büyükbabasının Rio de Janeiro, Copacabana’da bulunan evlerine taşınacaklardır. Bu da Tetê için yeni bir hayatın başlangıcı demektir. Tetê bu yeni bölgeye geldiğinde kendisine yeni bir hayat kuracağına ve eski evde olduğu gibi asosyal olmayacağına dair kendisine söz verir. Ama Tetê aynı kaderi okulun ilk günü bile yaşar. Okulun şımarık ve popüler kızları için Tetê okula yeni gelmiş bir alay makinesi gibidir. Fakat kızların henüz fark etmedikleri olay, onları okulun popüler erkeklerinin izledikleridir. Çünkü bu çocuklar Tetê’e yanaşırlar ve ona yardım teklif ederler.


  Bu çocuklar önce Tetê ile tanışırlar ve onun masum birisi olduğunu anlarlar. Aşırı asosyal olan Tetê onlar için zor bir ödev gibidir ve bu yüzden de ona yardım etmeye karar verirler. Tetê’i kendi gruplarına alan ve sürekli birlikte takılan gruptan Tetê birçok şey öğrenmeye başlar. Ama grup işi sadece öğreti de değil ayrıca görüntüde de düzelteceklerdir. Bu da Tetê için yeni gardırop, yeni bir tavır ve yeni bir görünüş demektir. Grup başarıya doğru ilerlerken bu sefer de artık aynı görünmeyen Tetê erkeklerin de ilgisini çekmeye başlar …

  Diğer Adları:

  Confessions of an Invisible Girl

  Yayın Tarihi:

  22 Sep 2021

  Senaryo:

  Bruno Garotti, Flávia Lins e Silva, Christiana Oliveira

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?