Güvertede (Overboard)
Güvertede (Overboard)
Rob Greenberg
2018
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 382 Görüntülenme

Güvertede (Overboard)

Overboard isimli 4k formatlı ve dublajlı film Kate ile Leonardo isimli iki kişinin etrafında geçmektedir. Kate üç çocuğu ile hayatta yalnız kalmış ve onlara bakabilmek için birden çok iş yapan yalnız bir anneyken, Leonardo ise hayatında bir gün bile çalışmamış ve fakirlik nedir bilmeyen zalim ve şımarık bir adamdır. Fakat kader bu iki zıt kutbu bir araya getirecek ve sonunda da
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Overboard isimli 4k formatlı ve dublajlı film Kate ile Leonardo isimli iki kişinin etrafında geçmektedir. Kate üç çocuğu ile hayatta yalnız kalmış ve onlara bakabilmek için birden çok iş yapan yalnız bir anneyken, Leonardo ise hayatında bir gün bile çalışmamış ve fakirlik nedir bilmeyen zalim ve şımarık bir adamdır. Fakat kader bu iki zıt kutbu bir araya getirecek ve sonunda da eğlenceli zamanlar özellikle Kate için başlayacaktır.


  Kate’in işlerinden bir tanesi de yat temizleme işidir. Yatlara giden ve her yeri makine ile süpüren Kate yine bir yat işinde Leonardo adındaki kendini beğenmiş bir adamla takışır ve onun hizmetçisi olmayı kabul etmediğinde işinden kovulur. Bu hırsla ve üzüntüyle dostunun yanına giden Kate olan biteni anlatır ve Tanrı’dan intikam diler. Sanki Tanrı, Kate’in duasını duymuş gibi birkaç gün sonra Kate gazetede onu kovan şımarık zenginin hafızasını yitirmiş bir halde yattığını gördüğünde dualarının duyulduğunu anlar ve Leonardo’yu kocasıymış gibi hastaneden çıkarıp üç çocuğunun olduğu evine götürür.


  Leonardo her ne kadar Kate’e inanmak istemese de Kate çoktan sahte resimleri ve evrakları hazırlamıştır ve Leonardo sonunda Kate’in karısı olduğuna ve bu üç çocuğunda kendi çocukları olduğuna inanır. Ancak Leonardo artık çok fakirdir, üç çocuk babasıdır ve Kate’e göre de alkolik ve bu yüzden de işini kaybetmiştir. Kate birkaç gün Leonardo’nun dinlenmesine izin verse de sonrasında Leonardo için hazırladığı planı devreye sokar. Leonardo bahçeyi düzenliyor, evi tamir ediyor, evi temizliyor, çocuklarla ilgileniyor ve hatta yemek dahi yapıyordur. Fakat bu Kate için yeterli değildir ve hazır fırsat bulmuşken Leonardo’yu bir işe sokar. Bir inşaat firmasında inşaat işçisi olarak işe başlayan Leonardo yorgunluktan baygın düşmektedir ancak bu Kate diğer işlerini aksatması anlamına gelmez ve Leonardo bu yüzden her şeyi aynı an da yapmak zorundadır. Bakalım Kate’in bu küçük oyunu daha ne kadar sürecektir?

  Diğer Adları:

  Overboard

  Yayın Tarihi:

  04 Mayıs 2018

  Senaryo:

  Bob Fisher, Rob Greenberg, Leslie Dixon

  Ödüller:

  3 ödül & 7 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?