Hassas Maço (Cry Macho)
Hassas Maço (Cry Macho)
Clint Eastwood
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 240 Görüntülenme

Hassas Maço (Cry Macho)

Mike eski bir rodeo binicisidir ve hayatında da bir kere de olsa şampiyonluğu görmüştür ancak bunlar uzun yıllar öncedir ve Mike artık yaşlanmış bir adamdır. Fakat hayatını sürdürmek için halen çalışması gereken Mike patronunun bir ricasını yerine getirmek için mecburen yollara düşer. Mike, Meksika’ya patronunun oğlunu annesinden alıp yanına getirmesi için emir aldığında bu işin ba
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Mike eski bir rodeo binicisidir ve hayatında da bir kere de olsa şampiyonluğu görmüştür ancak bunlar uzun yıllar öncedir ve Mike artık yaşlanmış bir adamdır. Fakat hayatını sürdürmek için halen çalışması gereken Mike patronunun bir ricasını yerine getirmek için mecburen yollara düşer. 


  Mike, Meksika’ya patronunun oğlunu annesinden alıp yanına getirmesi için emir aldığında bu işin basit bir iş olduğunu düşünür ve olayları da pek sorgulamaz. Yola koyulan ve kısa sürede Meksika’ya varan Mike önce çocuğu bir süre aramak zorunda kalır. Çocuğun annesi ile konuşan Mike, kadının onu götürmemesi gerektiğini söyleyen uyarılarına aldırmaz ve iş iştir der. Fakat çocuğun annesi Mike’ı, babasının boş yere çocuğu istemediğini bunun altında bir çıkarının olduğunu ve kendisinin de pis bir oyuna alet olduğunu söyler. Başta buna kulak vermek üzereyken Mike, kadının ona asılması üzerine çocuğun zaten sağlıksız bir ortamda olduğunu düşünür ve işine kaldığı yerden devam eder. Çocuğu bulan ve onunla yola koyulan Mike bu çocuktan çok şey öğrenecek ve onunla macera dolu bir yolculuk yapacaktır. Acaba neden yıllar sonra çocuğun babası oğlunu yanında istemiştir? Mike aslında doğru olan şeyi mi yapıyordur? Mike yolculuğun sonunda çocuğu babasına teslim ettiğine pişman olacak mıdır? Çocuk neden kolayca Mike ile birlikte gelmeyi kabul etmiştir?

  Diğer Adları:

  Cry Macho

  Yayın Tarihi:

  17 Sep 2021

  Senaryo:

  Nick Schenk, N. Richard Nash

  Ödüller:

  1 ödül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?