Hayalimdeki At (Dream Horse)
Hayalimdeki At (Dream Horse)
Euros Lyn
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 266 Görüntülenme

Hayalimdeki At (Dream Horse)

Türkçe dublajı ve 4k formatı ile hazırlanan Dream Horse filmi Janet adındaki maddi zorluklar çeken ve bu yüzden de iki iş yerinde birden çalışmak zorunda kalan genç bir kadının hayatını kökünden değiştirecek bir karar vermesi ve bu karara sadık kalması ardına yaşadıkları olayları ele almaktadır. Janet geceleri bir eğlence mekânında gündüzleri ise bir işletme de kas
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Türkçe dublajı ve 4k formatı ile hazırlanan Dream Horse filmi Janet adındaki maddi zorluklar çeken ve bu yüzden de iki iş yerinde birden çalışmak zorunda kalan genç bir kadının hayatını kökünden değiştirecek bir karar vermesi ve bu karara sadık kalması ardına yaşadıkları olayları ele almaktadır. 


  Janet geceleri bir eğlence mekânında gündüzleri ise bir işletme de kasiyer olarak çalışan ve hayatın zorlukları ile mücadele etmeye çalışan genç bir kadındır. Ancak bu zorlu hayat Janet için giderek daha bir can sıkıcı hal almaya başlar ve bu durumdan kurtulmak için Janet çareler düşünmeye çalışır. Aklına ilk gelen ve en çok beğendiği fikir ise bir atı almak ve bu atı milyonların döndüğü at yarışları için kendisi yetiştirmektir. Ancak bu fikir oldukça masraflı ve zaman isteyen bir iştir ve Janet’ın da böyle bir masraf yapacak gücü yoktur. Ama Janet bir kere kararını vermiştir ve ne olursa olsun bir yolunu bulacak ve bu yarış atı yetiştiriciliğine başlayacaktır.


  Janet sonunda maddi sorunu ortadan kaldırmanın bir yolunu bulur ve bu yol ise samimi dostlarının desteğidir. Janet hemen birkaç yakın dosta kendisine sponsor olmalarını rica eder. Janet yarışları kazandıkça onların da kazanacaklarını söyler ve bu şekilde herkes zengin olacaktır. Dostları Janet’a destek olmasına olurlar ancak kimse onun sıradan bir atı alıp bir yarış atı olarak başarı sağlayacağına ihtimal vermez. Ama yine de dostları Janet’a başladığı bu yolda destek olurlar. 


  Janet gece gündüz atı ile ilgilenmekte ve onu sıkı bir şekilde eğitime alıştırmaktadır ve ilk yarışa da kısa bir süre kalmıştır. Ancak yarış günü geldiğinde kimsenin ihtimal vermediği şey olur ve Janet’in atı kazanır. Bunun üzerine Janet artık doğru yolda olduğunu anlar ve eğitimlere daha sıkı şekilde devam eder. Ancak asıl para ve asıl şöhret ulusal yarıştadır ve Janet gerçekten paraya kavuşmak istiyorsa bu ulusal yarışı kazanmalıdır. Çünkü paranın dışında ulusal yarışı kazanmak demek ulusal çapta adını duyurmak ve gelecekteki milyonlarca doların da kapısını açmak demektir. 


   

  Diğer Adları:

  Dream Horse

  Yayın Tarihi:

  21 Mayıs 2021

  Senaryo:

  Neil McKay

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?