İkinci Görüşte Aşk(Mon inconnue)
İkinci Görüşte Aşk(Mon inconnue)
Hugo Gélin
2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 306 Görüntülenme

İkinci Görüşte Aşk(Mon inconnue)

Raphael henüz bir lise öğrencisidir ve bilim kurgu yazarı olmak ve zenginlik hayalleri kurmaktadır. Ona her zaman destek olan dostu Felix ise hep yanındadır ve her yere birlikte giderler. Yine Felix ile takılan Raphael güzeller güzeli Olivia’yı görünce ona âşık olur ve zamanı geldiğinde de onunla evlenir. Olivia ise piyana çalmak ve bu konuda profesyonel olarak çalışmak istemektedir. Zaman hızl
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Raphael henüz bir lise öğrencisidir ve bilim kurgu yazarı olmak ve zenginlik hayalleri kurmaktadır. Ona her zaman destek olan dostu Felix ise hep yanındadır ve her yere birlikte giderler. Yine Felix ile takılan Raphael güzeller güzeli Olivia’yı görünce ona âşık olur ve zamanı geldiğinde de onunla evlenir. Olivia ise piyana çalmak ve bu konuda profesyonel olarak çalışmak istemektedir. Zaman hızla akmıştır ve Raphael sonunda istediği gibi bir bilim kurgu yazarı olmuştur. Raphael her yerde boy göstermektedir ve kitapları da sürekli çok satanlar arasında yer almaktadır. Ancak ün ve para Raphael’e iyi gelmez ve bir zaman ilham kaynağı olan biricik karısı Olivia ile arasının bozulmasına neden olur. Ünlendikçe karısını daha çok unutan Raphael sonunda ona duyduğu aşkı da unutur ve bir gece Olivia ile yaptıkları büyük bir kavga sonucu boşanmaya karar verirler. 


  Mon inconnue orijinal ismi ile 4k formatında ve dublajlı izleyeceğiniz yapımda Raphael kavga ettiklerinin ertesi sabahı uyandığında lüks evinde değildir. Kendisi artık ünlü bir bilim kurgu yazarı da değildir ve Olivia’da onun karısı değildir. Raphael yalnız yaşayan ve orta halli bir lise öğretmenidir. Gördüklerine inanamayan ve kendi yazdığı türden romanlara konu olabilecek bir alternatif gerçeklikte uyanan Raphael soluğu dostu Felix’in yanında alır. Ancak Felix ile aynı lisede öğretmen olduğunu öğrenen Raphael artık buna dayanamaz ve her şeyi dostuna anlatır. Felix ise her ne kadar duyduklarına inanmasa da dostunun yine yanındadır ve ona önemli bir kurtuluş yolu olabileceğini gösterir. Bu kurtuluş yolu ise şimdilerde onu tanımayan Olivia ile yeninde tanışmaları ve Olivia’nın ona âşık olmasıdır. Bu sayede belki de yeniden uyuduğunda kendi gerçekliğinde uyanacağını düşünen Raphael hemen Olivia’nın peşine düşer. Fakat Olivia bu gerçeklikte Marc adında ve kendisinin menajerliğini yapan bir adamla nişanlıdır. Çünkü Olivia artık çok ünlü bir piyanisttir ve bir zamanlar Raphael’ın sahip olduğu her şeye sahip olmuştur.

  Diğer Adları:

  Love at Second Sight

  Yayın Tarihi:

  03 Nisan 2019

  Senaryo:

  Hugo Gélin, Igor Gotesman, Benjamin Parent

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?