Injustice
Injustice
Matt Peters
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 242 Görüntülenme

Injustice

Joker sürekli olarak yenilmekten ve Batman’in kendisini alt etmesinden yorulmuştur ve bu kaderini ne pahasına olursa olsun değiştirmeye kararlıdır. Bu yüzden Joker belki de şu ana kadar ki en Şeytani planını yapar ve kendisine yardım edecek ve açacağı savaşta galip gelmesini kesinleştirecek olan tek gücü yani Superman’i hipnotize eder. Superman artık Joker’in her dediğine inanmakta ve onu korum
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Joker sürekli olarak yenilmekten ve Batman’in kendisini alt etmesinden yorulmuştur ve bu kaderini ne pahasına olursa olsun değiştirmeye kararlıdır. Bu yüzden Joker belki de şu ana kadar ki en Şeytani planını yapar ve kendisine yardım edecek ve açacağı savaşta galip gelmesini kesinleştirecek olan tek gücü yani Superman’i hipnotize eder. Superman artık Joker’in her dediğine inanmakta ve onu korumaktadır. Bu durumun ise sadece tek bir anlamı bulunmaktadır bu da süper kahramanlar arasında çıkacak ve sonuçları çok korkunç olacak bir savaştır. 


  Injustice adıyla sitemizde sizleri 4k formatıyla karşılayacak yapımda Matt Peters animasyon filminin yönetmenliğini üstlenen isimdir. Tom Taylor’ın ünlü çizgi romanından yapımı beyaz perdeye uyarlayan isimler ise Ian Rodgers ve Ernie Altbacker’dir. Anson Mount, Justin Hartley ve Laura Bailey isimleri ise animasyondaki karakterleri seslendiren simalardır.


  Joker intikam ateşi ile yanmakta ve tüm dünyanın üzerine de etkisi altına aldığı Superman’i yollamaya kararlıdır. Batman ise olacakları fark etmiştir ve bu durumun korkunç sonuçlar doğuracağını da bilmektedir. Bu yüzden çağrı yapan Batman tüm süper kahramanları bir araya toplar ve onlara durumun ciddiyetini açıklar. Fakat bu durum herkesin kabul edeceği türden bir durum değildir ve bu süper kahramanların hepsi de dost değillerdir. Ancak Batman bu savaşa girilmesi gerektiğini yoksa sonuçlarını sadece insanlar değil kendilerinin de ödeyeceğini söyler. Çünkü Batman, Joker’i en iyi tanıyan kişidir ve Batman bu korkunç fikirleri olan adamın tam bir deli olduğunu da çok iyi bilmektedir. Çünkü Joker için durmak diye bir şey yoktur ve bir kere yok etmeye başlarsa sonuna kadar gideceğini de bilmektedir ve en kötüsü de elinde bunu yapabilecek gezegendeki tek adamı da silah olarak bulundurmaktadır. Şimdi ise herkes farklı görüşleri ve geçmişteki kalp kırıklıklarını bir kenara bırakıp bir araya gelmeli ve hem Joker hem de Superman ile savaşmanın bir yolunu bulmalıdırlar.


   

  Diğer Adları:

  Injustice

  Yayın Tarihi:

  19 Ekim 2021

  Senaryo:

  Ernie Altbacker, Tom Taylor, Ian Rodgers

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?