Jungleland: Rüyaya Yolculuk (Jungleland)
Jungleland: Rüyaya Yolculuk (Jungleland)
Max Winkler
2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 194 Görüntülenme

Jungleland: Rüyaya Yolculuk (Jungleland)

Stanley ve Walter kardeşlerin hayat hikâyelerine odaklanan dublajı ve 4k formatıyla izleyeceğiniz Jungleland Rüyaya Yolculuk filminde Stanley ve Walter kardeşlerin parasızlıktan ve kötü kaderlerinden kurtulmak için verdikleri kararları ve bu kararların sonuçları ele alınmaktadır. Stanley ve Walter sürekli olarak çalışmalarına rağmen bir türlü bol paralı işleri bula
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Stanley ve Walter kardeşlerin hayat hikâyelerine odaklanan dublajı ve 4k formatıyla izleyeceğiniz Jungleland Rüyaya Yolculuk filminde Stanley ve Walter kardeşlerin parasızlıktan ve kötü kaderlerinden kurtulmak için verdikleri kararları ve bu kararların sonuçları ele alınmaktadır. 


  Stanley ve Walter sürekli olarak çalışmalarına rağmen bir türlü bol paralı işleri bulamamış ve bu yüzden de her gün biraz daha etrafa borçlanmaya başlamışlardır. Walter bir fabrika da düzenli olarak çalışıyor olsa da bu sadece geçimleri için zar zor yetmektedir ancak hiçbir borç ödenmemektedir. Anne ve babaları olmayan ve dünyada sadece birbirlerine sahip olan Stanley ve Walter yakında uzun ve tehlike dolu bir yolculuğa çıkacaklar ve hayatlarını sonsuza dek değiştireceklerdir.


  Walter fabrika işinin yanında aslında Lion lakaplı bir boksördür ve abisi Stanley’de ona menajerlik yapmaktadır. Stanley ise kardeşi Walter’a canı gönülden inanmakta ve bir gün onu dünya şampiyonu olarak göreceğini düşünmektedir. Ama bu sırada yığılan ve sürekli faiz alan borçları bazı kişilerin sabrını taşırmaya başlamıştır. Sabrı taşan kişilerden biri ise Pepper adında bir adamdır. Pepper, Walter’ın isterse borçlarını hemen ödeyebileceğini söyler. Bunun nasıl olacağını öğrenmek isteyen Stanley, Pepper’dan bir yer altı boks turnuvası olduğunu ve Walter’ın da orada dövüşebileceğini söyler. Fakat bu turnuva yasal değildir ve hiçbir kural da tanımamaktadır. Pepper yapmaları gerekenin turnuva için yola koyulmak ve yollarının üstündeki Sky adındaki kızı da alıp Reno isimli birine teslim etmek ve sonra da turnuvada dövüşmek olduğunu söyler. 


  Stanley için bu pek de iyi bir teklif olmasa da borçlarını ödemek zorunda olan kardeşler bu teklifi kabul ederler ve yola koyulup Sky adındaki kızı da yanlarına alırlar. Hiçbir şey olmadan turnuvaya gideceklerini sanan kardeşler Sky’ın peşine takılan belalar ile uğraşmak zorunda kaldıklarında, bu teklifi kabul ettiklerine çoktan pişman olmuşlardır. Ama her şey bu kadarda değildir çünkü Sky ve Stanley bir türlü anlaşamamışlardır ve bu durum Walter için giderek büyüyen bir sorun haline almaktadır.

  Diğer Adları:

  Jungleland

  Yayın Tarihi:

  06 Kasım 2020

  Senaryo:

  Theodore Bressman, David Branson Smith, Max Winkler

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?