Kalbimin Sesi (Fuimos canciones)
Kalbimin Sesi (Fuimos canciones)
Juana Macías
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 404 Görüntülenme

Kalbimin Sesi (Fuimos canciones)

iki yakın ve gerçek dost, ne olursa olsun yaşama tutunmuş kalbi yaralı bir kadın ve mutlaka unutulması gereken eski sevgili! Tüm bu konularını bünyesinde toplayan ve komedi ile duygusallığı müzik ile sunan Kalbimin Sesi isimli 4k ve dublajlı yapım bu konuların merkezi olan Maca isimli otuzlu yaşlarındaki bir kadına odaklanmaktadır. Maca sıradan işine, güzel şehrine
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  iki yakın ve gerçek dost, ne olursa olsun yaşama tutunmuş kalbi yaralı bir kadın ve mutlaka unutulması gereken eski sevgili! Tüm bu konularını bünyesinde toplayan ve komedi ile duygusallığı müzik ile sunan Kalbimin Sesi isimli 4k ve dublajlı yapım bu konuların merkezi olan Maca isimli otuzlu yaşlarındaki bir kadına odaklanmaktadır. 


  Maca sıradan işine, güzel şehrine ve iki yakın dostuna şükreden otuzlu yaşlarına girmiş olan bir moda asistanıdır. Maca çok iyi bir iş bulabileceğini ve hayatta çok daha fazlasını kazanabileceğini bilmesine rağmen, işinden şikâyet etmemekte ve güzel şehrinin tadını dostları Adriana ve Jimena ile çıkartmaktadır. Ancak Maca’nın uzun bir zaman önceye dayanan büyük bir kalp kırıklığı da vardır ve Maca dostları sayesinde yeniden hayata tutunmuştur. Bu yüzden Maca basit olaylar için canını sıkmamakta ve hayatın akışında yaşamaktadır. Ama günlerden bir gün ne Maca’nın ne de dostlarının aklına asla gelmeyecek bir şey olur ve Maca’nın koruduğu hayatı da anına alt üst olur.


  Maca eski sevgilisi Leo’yu yeniden görür. Leo ise bir zamanlar onun kalbini kıran ve bu yüzden de Maca’nın erkeklere olan güvenini sarsan bir adamdır. Maca ise ondan ayrıldıktan sonra uzun bir zaman kendine gelememiş ve çok kötü günler yaşamıştır. Bunu bilen ve zor dönemlerinden onu kurtaran dostları ise Leo’yu öğrendiklerinde adeta ateş püskürürler. Adriana ve Jimenabu duruma hemen el koymak dostları Maca’yı depresyona girmeden kurtarmak için kolları sıvarlar. Çünkü Maca’nın eskisi gibi olması demek şu an da ayakta tutmaya çalıştığı hayatının tamamen yok olması demektir. Maca her ne kadar bunu kabul etmek istemese de Leo olayını kafasından tamamen bitirmesi gerektiğini bilmektedir ancak bu Maca için söylemek kadar kolayca yapılacak bir şey değildir. Maca, Leo’nun yeniden hayatını mahvetmesine izin verecek midir? Yoksa Maca bu defa kurmuş olduğu hayat için savaşıp, Leo’yu aklından tamamen çıkarıp, yeniden mutlu olacak mıdır?

  Diğer Adları:

  Sounds Like Love

  Yayın Tarihi:

  29 Sep 2021

  Senaryo:

  Elísabet Benavent, Laura Sarmiento Pallarés, Xavier Toll

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?