Kardeş Kardeş (Mio fratello mia sorella)
Kardeş Kardeş (Mio fratello mia sorella)
Roberto Capucci
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 157 Görüntülenme

Kardeş Kardeş (Mio fratello mia sorella)

Birbirlerini 20 yıldır görmeyen iki kardeş, sorunlu iki çocuk ve mirası ile ölen bir baba. Dublajlı ve 4k formatlı Mio fratello mia sorella filminde işte bu üç keskin uç birbirleri ile buluşmakta ve ortaya da inanılmaz bir yapım çıkmaktadır.Nik ve Tesla babalarının ölümü üzerine ancak 20 yıl sonra sadece cenaze için bir araya gelmiş iki kardeştir. Ancak babaları on
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Birbirlerini 20 yıldır görmeyen iki kardeş, sorunlu iki çocuk ve mirası ile ölen bir baba. Dublajlı ve 4k formatlı Mio fratello mia sorella filminde işte bu üç keskin uç birbirleri ile buluşmakta ve ortaya da inanılmaz bir yapım çıkmaktadır.


  Nik ve Tesla babalarının ölümü üzerine ancak 20 yıl sonra sadece cenaze için bir araya gelmiş iki kardeştir. Ancak babaları onları en azından ölümünden sonra da olsa barıştırmak istemektedir ve onlara eğer bir yıl boyunca bir arada yaşarlarsa mirasını alabileceklerini bildiren bir vasiyet bırakır. Nik ve Tesla paraya ihtiyacı olan kişilerdir özellikle de Tesla. Çünkü Teslanın Sebastiano ve Carolina adında iki çocuğu vardır ancak bu çocuklar sorunlu çocuklardır. Sebastiano çello çalmak konusunda bir dahi olan ancak şizofren hastası bir çocuktur. Carolina ise psikolojik olarak sorunlu ve annesi ile ilişkilerini sağlıklı tutamayan bir çocuktur. İşte bu gerçekten sarsılmış aile yeniden bir aradalardır ve bu sefer de tam bir yıl boyunca birbirlerine katlanmak zorundalardır. Çünkü Nik ve Tesla babalarının mirasını almak istemektedirler. 


  Nik ve Tesla sessizce aynı eve taşınırlar tabi Tesla’nın çocukları da onunla birlikte gelir. Nik ve Tesla zaten bilinmeyen bir nedenden dolayı 20 yıl boyunca görüşmemiş ve konuşmamışlardır ve bu da aralarında büyük bir sorun olduğunu göstermektedir. Bu zorlu duruma bir de Tesla’nın sorunlu çocukları eklenmiştir ve aile iyice tartışma ve kavgalarla dolu bir aile olmaya başlamıştır. Özellikle de Nik ve Tesla’nın kavgalarından etkilenen çocuklardır ve bu durum giderek ortada daha da büyük sorunları yaratmaktadır. Bu tartışmalar gün geçtikçe geçmişe yönelik olmaya başlamıştır. Zamanında yapılan hatalar ve saklanan sırlar Nik ve Tesla’nın arasını iyice açmaktadır. Fakat tüm bunlar Nik ile Sebastiano’nun akraba bağlarını güçlendirmelerine neden olur ve aile giderek farklı bir yola doğru girmektedir. 

  Diğer Adları:

  My Brother, My Sister

  Yayın Tarihi:

  08 Ekim 2021

  Senaryo:

  Roberto Capucci

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?