Kayıp İletişimler (Lost Transmissions)
Kayıp İletişimler (Lost Transmissions)
Katharine O'Brien
2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.1 IMDB Puanı 302 Görüntülenme

Kayıp İletişimler (Lost Transmissions)

Hannah hayatının henüz baharında, biraz utangaç ve biraz da ürkek olan ve oldukça başarılı bir şarkı sözü yazarıdır. Theo ise çok ünlü bir plakçıdır ama Theo’nun herkesten gizlediği çok önemli bir hastalığı bulunmaktadır. Bu hastalık ise yüzyılımızın vebası sayılan şizofrenidir ve Theo’nun ilaçlarını hem vaktin de hem de tam saatinde alması gerekmektedir. Ama bunu yapmazsa Theo hem kendisi hem
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Hannah hayatının henüz baharında, biraz utangaç ve biraz da ürkek olan ve oldukça başarılı bir şarkı sözü yazarıdır. Theo ise çok ünlü bir plakçıdır ama Theo’nun herkesten gizlediği çok önemli bir hastalığı bulunmaktadır. Bu hastalık ise yüzyılımızın vebası sayılan şizofrenidir ve Theo’nun ilaçlarını hem vaktin de hem de tam saatinde alması gerekmektedir. Ama bunu yapmazsa Theo hem kendisi hem de çevresi için tehlike oluşturabilecek bir ruh haline her an girebilir. Ve Hannah hem plakçısı hem de dostu olan Theo’nun bu durumunu ve bir süredir de ilaçlarını almadığını yeni öğrenmiştir. 


  Hannah dostunun bu durumunu anladığında ilaçlarını almakta inat ettiğini de keşfettiğinde onu kurtarmak için en iyi yolun uzun bir rehabilitasyon ya da terapi olduğunu anlar ve Theo’yu iyi bir kliniğe yatırmayı düşünür. Ama Hannah kesinlikle tek başına böyle bir şeyi başaramayacağını bilmektedir ve bu yüzden de Theo’nun tüm dostlarından yardım istemeye karar verir. Theo eğer yeniden eskisi gibi çalışmak ve normal hayata ayak uydurmak istiyorsa bu kliniğe yatmalı, ilaçlarını yeniden düzenli bir şekilde almalı ve içinde bulunduğu ruh halini düzeltmelidir. Hannah hem plakçısı hem de dostu olan Theo’yu bir şekilde kliniğe yatıp, gerçek hayatının kontrolünü eline alması konusunda ikna edecek midir? Yoksa Theo’nun kendince çözmesi gereken derin yaraları mı bulunmaktadır?


  Katharine O’Brien’ın senaryo ve yönetmenliğini üstlendiği,  Rebecca Hazlewood, Juno Temple ve Simon Pegg’in başrol oyuncu kadrosunu oluşturdukları, ismi Kayıp İletişimler olan bu dublajlı ve 4k formatlı yapım, aslında rock dünyasına başka bir bakış açısı getiren bir filmdir. Çok sevilen ve hayran duyulan ünlü yıldızların sürekli örtbas edilen hayatlarının gerçek dönemleri ve aslında yaşadıkları gayet insani sıkıntılar her zaman görmezden gelinse de bu film seyirciye bu ünlü şahsiyetlerin de aslında birçok normal insan gibi etten ve kemikten yapıldıklarını hatırlatmaktadır. 

  Diğer Adları:

  Lost Transmissions

  Yayın Tarihi:

  13 Mart 2020

  Senaryo:

  Katharine O'Brien

  Ödüller:

  4 ödül & 2 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?