Kendini Kurtar! (Save Yourselves!)
Kendini Kurtar! (Save Yourselves!)
Alex Huston Fischer, Eleanor Wilson
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 757 Görüntülenme

Kendini Kurtar! (Save Yourselves!)

Jack ve Su teknolojiyi hayatlarına biraz fazlaca sokmuş olan ve teknoloji olmadan bir an bile geçiremeyen Brooklyn’li bir çifttir. Jack ve Su o denli teknoloji ile günlerini geçirirler ki bazen birbirlerini bile unuturlar. Ancak Jack ve Su dışarıda eski dostlarını görüp felsefi bir sohbete daldıklarında bir süre de olsa tabiat ile baş başa kalıp yeniden birbirlerine zaman ayırmaları gerektiğini
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Jack ve Su teknolojiyi hayatlarına biraz fazlaca sokmuş olan ve teknoloji olmadan bir an bile geçiremeyen Brooklyn’li bir çifttir. Jack ve Su o denli teknoloji ile günlerini geçirirler ki bazen birbirlerini bile unuturlar. Ancak Jack ve Su dışarıda eski dostlarını görüp felsefi bir sohbete daldıklarında bir süre de olsa tabiat ile baş başa kalıp yeniden birbirlerine zaman ayırmaları gerektiğini fark ederler. Bu yüzden de hemen çiftimiz dostları Ralph’in ormanın ortasındaki ve ıssız kulübesinde bir süre geçirmeleri gerektiğine karar verirler.


  Ormanın içinde, tabiat ana ile baş başa ve teknoloji olmaksızın bir tatil planı yapan Jack ve Su hemen yola koyulurlar. Ama zavallı çiftin şansı olsa gerek tam da çiftimiz yola çıktığında dünya gezegeni uzaylıların saldırısına uğrar. Yolda bazı şeylerin tuhaflaşmaya başladığını gören ve panikleyen çiftimiz uzaylı istilasından haberdar olduklarında ise her şey için çok geçtir. Çünkü onlar böyle bir duruma hazırlıklı olan kıyamet günü araştırmacılarından ya da vahşi doğada yaşam ustalarından değillerdir. Ama buna rağmen Jack ve Su saklanacak ve hayatlarını bir süre dışarı çıkmadan sürdürebilecekleri bir yer bulmaları gerektiğini bilecek kadar da akıllılardır. Şimdiyse çiftimiz deli gibi kaçmaya ve kendilerine güvenli bir yer aramaya koyulmuşlardır. Ancak böylesine bir kıyamet zamanında Jack ve Su böyle güvenli bir yeri nereden bulacaklardır? Daha da önemlisi en hayati an da kime güvenebilirler? Jack ve Su yolda bu uzaylılarla karşılaşırlarsa nasıl hayatta kalacaklardır?


  Kendinizi Kurtarın ismiyle dublajı ve 4k formatta sunumu yapılan bilim kurgu ve komedi filminde Elenor Wilson ile Alex Huston Fischer isimleri yapımın hem senaryo hem de yönetmenlik köşelerini paylaşan isimlerdir. Ben Sinclair, Sunita Mani ve John Reynolds isimleri ise filmin başrol oyuncu kadrosunda bulunan deneyimli oyunculardır.


   

  Diğer Adları:

  Save Yourselves!

  Yayın Tarihi:

  02 Ekim 2020

  Senaryo:

  Alex Huston Fischer, Eleanor Wilson

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?